Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szoktattok lelkizni a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktattok lelkizni a barátnőtökkel? Engem sokszor taszítanak ezek a nyálas dolgok.

Figyelt kérdés

2014. dec. 19. 15:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én nem szeretek lelkizni. de meghallgatom mások gondjait, segítek is ha tudok
2014. dec. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Nálam sajnos ez "elvárt" nekem enélkül nehéz megamaradnom egy kapcsolatban.


Egyrészt kell, hogy elmondhassam neki amit érzek és gondolok, bizonyos esetekben támaszom legyen - ha nem vevő erre akkor nem illünk össze.


Másrészt kell, hogy ő maga el merje mondani ezeket és segíthessek neki, ott legyek mint támasz neki ha úgy van.


Nekem erre szükségem van igaz én eléggé... Hm... Érzelgős alkat vagyok - vagyis lennék, ha nem lenne sok gátlásom és nem lenne az hogy manapság ez "gáznak" számít. Miért gáz ha az ember őszinte tud lenni és ki meri mondani amiket érez?

2014. dec. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2# Fiú vagy Lány vagy?
2014. dec. 19. 15:42
 4/14 anonim ***** válasza:
47%
Mert a párkapcsolat rég elvesztette azt az értéket, amiről szólnia kéne. Vagyis ezt, hogy a két fél ne csak testi, hanem lelki társa is legyen a másiknak. Mostanság ez az egész csak a presztízsről szól, a felszínről, a külsőségekről, sajnos...
2014. dec. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

#3


Fiú, srác, csávó, férfi... Ilyen esetekben "sajnos" mert elméletileg nem szabadna ilyennek lennem.

2014. dec. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Négyes, ha én nem akarok lelkizni a párommal akkor értéktelen a kapcsolatunk? Miért? Mert nekem nincs erre szükségem, akkor már nem is szerethetjük egymást?
2014. dec. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezt mondtam, természetesen nem lehet mindenki ilyen. De az én "világomban" erről szól(na) egy kapcsolat elsősorban, mondjuk én magas érzelmi intelligenciával rendelkezem. Ezt pechemre a legtöbb ember, aki jóval alacsonyabb szinten van ilyen téren, gyengeségnek véli, legyen nő vagy férfi.
2014. dec. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
most meg az érzelmi intelligenciám alacsony...
2014. dec. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#7


Én megértelek mert én is ilyen vagyok.


És valahol elborzasztanak azok akik csak úgy "együtt vagyunk mer' ez jó buli" meg az olyanok akik ilyeneket mondanak a párjukra, hogy "legalább van kit dugni" meg ilyenek. Fúj.

2014. dec. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8: Ahogy nézem, nem csak az érzelmi.
2014. dec. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!