Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a barátotok megcsalna a legjobb barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

Én vagyok a lány, akivel a fiú összejött titokban, a barátnője az én legjobb barátnőm.

Nyár óta tart ez köztünk, amióta vele voltam a Szigeten, mert a legjobb barátnőm elutazott. Nekem mindenben ő volt az első és nagyon szeretek vele lenni. Nem szerelemmel szeretem, hanem ez más. Már többször szakítani akart a barátnőjével, de én nem "engedtem". Viszont most nagy az esély arra, hogy kiderül minden... 13 hónapja vannak együtt és én ezt nem így akartam egyáltalán.


Nem szeretném elveszíteni a legjobb barátnőmet, ő az egyetlen kb. aki nem azért szeret, mert népszerű vagyok, csak benne bízom.


17/L


2014. dec. 12. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez sehol sem korrekt. Ha veled tette volt ezt veled a barátnőd mit tennél? Mondjátok el neki tudnia kell.. Muszáj... Ez nem barátság így.. Elmondod ő dönt mit akar, de ennyit megérdemel..
2014. dec. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes egy barátság van közted és a barátnőd között. Volt bátorságod a barátját elvenni, és közben nem engedted, hogy szakítson? És még csak nem is szerelemmel szereted! Gyönyörű, mondhatom! Te nem akarod elveszíteni a barátnődet, tudnál vele őszinte lenni még?
2014. dec. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig mondtam, nincs szüksége ellenségre annak, akinek van legjobb barátnője.
2014. dec. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyár óta tart? Ember.... december van! szerintem az lenne a legjobb, h 3an mentek 3felé
2014. dec. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kurtz Bickle ***** válasza:

Elvette? Nem vett el a kérdező semmit. Csak a legközvetettebb módon asszisztált ahhoz, hogy a legjobb barátnőjét megcsalják. Az adott fiú a legnagyobb görény ebben a történetben, utána jön csak a kérdező.


Azért ez nem csak egy pillanat hevében született csók vagy ilyesmi, hanem egy kibontakozott viszony. Hónapokon át tartó megcsalássorozat. Ebből már nem jössz ki jól. A "barátnőd" egyáltalán nem szereted, nem tiszteled, nem érdemled meg.

2014. dec. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Régóta nem barátkozom nőkkel, mert nem bízom bennük.Rájöttem, hogy irtó irigyek tudnak lenni, ha nekik rosszul alakul valami, nekem meg jobban... Srácokkal ilyen nincs. Ők tudnak örülni más boldogságának.


Mindettől függetlenül, ha megtudnám, hogy a párom összejött a "legjobb" barátnőmmel, azzal a lendülettel dobnám mindkettőt az életemből. Ennyi.

2014. dec. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugy telibe vernem mind 2ot h labra ne tudjanak alni es elfelejtenem egy eletre oket..

Eggyebkent undorito vagy..

2015. jan. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!