Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti a kapcsolat elején...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti a kapcsolat elején viszonylag, miért nem akartok lefeküdni a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

Kicsit több,mint 2 hónapja vagyunk együtt a barátommal.Nagyon rendes és figyelmes, nagyon szeretjük egymást, olyan mintha már nagyon rég együtt volnánk...

Neki több kapcsolata volt, viszont nem hosszúak,max kb 2-3hónaposak és 2 lánnyal feküdt le.

Nekem meg egy 2 éves volt.

Tegnap este nagyon összemelegedtünk, fent voltunk nála,pettingeltünk én meg annyira fel voltam indulva,hogy lefeküdtem volna vele.Nem bírtam tovább és mondtam,hogy ha van nála gumi hozhatná mert én már szeretném. Erre mondta,hogy el van rakva, viszont ő nem siet és neki én magam vagyok az első,nem az...

Ezt értékelem,viszont láttam rajta,hogy ő is kívánt, majdnem tépte le rólam a ruhát, húzott,szorított magához...

Mégis akkor hogy-hogy nem akarta? Mivel már volt lányokkal,az sincs a háttérben,hogy félne.

Mit gondoltok?18L ő 23


2014. nov. 9. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Van aki azért,mert nem akar túl gyorsan haladni.
2014. nov. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert nem tárgyként kezel és hosszútávra gondolja.
2014. nov. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy van valami titkolni valója... Lehet hogy a méretét szégyenli vagy a teljesítményét, és tart tőle ha most lennétek túl a közös elsőn akkor elhagynád, de ha már régebb óta vagytok együtt akkor talán majd nem... 24/F
2014. nov. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyszerű:


Komolyan gondolja a kettőtök közötti kapcsolatot, és nem akar mindent elkapkodni.

Illetve nem csak "arra" kellesz neki.

2014. nov. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Én is hosszútávra terveznék,hisz minden olyan jó vele és nagyon szeretem. Ettől függetlenül úgy éreztem megfelelő alkalom lett volna. Lehet tervez valamit az elsővel kapcsolatban?

Meg az is lehet,hogy nem akar gyorsan haladni,viszont a második héten már be akart nyúlni a nadrágomba, akkor én mondtam hogy várjunk még kicsit,aztán ahogy teltek a hetek feloldódott minden...és most is miután levettem a pólóját magától nyomta le a nadrágját, szóval szerintem nem szégyenli.

2014. nov. 9. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!