Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akit szeretek, mással van....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit szeretek, mással van. Hogyan lehet kibírni? F/22

Figyelt kérdés
Valahol azt érzem, hogy ennek nem is kéne problémának lenni, mert mások simán elcsábítják meg megcsalatják azt, akivel van, de én úgy érzem, azzal mocskos lenne a kezem plusz nem is lenne a lány igazán az enyém. Én egy őszinte, hosszútávú kapcsolatot akarok tőle, hihetetlenül beleszerettem, de szétvet az, hogy épp most jött össze valakivel. Ha lenne férfiklub, most felszólalnék egy ülésen, hogy "hé, testvérek, ti ezt hogy éltétek meg?" :(

2014. dec. 19. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ő mással jött össze, és nem veled, akkor egyértelmű, hogy nem te kellettél neki. Fogadd el, majd lesz más. Ennyi. 22 évesen nem pont így kéne ehhez hozzáállni, elég gyerekes.
2014. dec. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szép ez hogy így érzel hogy mocskos lennél ha mással lennél. De sajnos nem is voltál a csajjal ahogylatom és nem is fogsz lenni mert valószínűleg nem viszonzi a szerelmed. Ezt el kell fogadnod és acsajt lassan kitörölni a szívedből.
2014. dec. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

és mit érdekel az téged,hogy mással van?nem értem.

főleg ha még friss a kapcsolata,akkor simán lehetne nyomulnod és kiütni a nyeregből a másikat.

egyébként meg amit átélsz az a tökölés és a halogatás büntetése.

erre gondolj amikor eszedbe jut ez az eset.

ha te nem dugod meg,megdugja boldogan más.

csak magadat hibáztathatod.

és a mai napig van férfiklub,küzdősport edzés a neve.

aztán ha valaki elmesélne egy ilyen sztorit edzés után,akkor azt mondanám-a fa-szt pitsogsz már itt,ha lenne tököd akkor te dugnád nem a másik.találd meg a tököd,ne nekem nyivákolj,mint egy fürdős ku-rva.

2014. dec. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt már cseszheted,addig kellett volna ráhajtani a csajra amíg nem volt senkije.De te a cselekvés helyett csak álmodoztál róla,most pedig be vagy zakkanva mert összejött mással.Ez a rinyálás egyébként nem vezet sehova.Felejtsd el.22 évesen lehetne több eszed ennél.Nem kellettél a csajnak,és nem kizárt hogy jelen pillanatban ezerrel keféli őt a másik,te meg itt sírsz.Keress magadnak valakit te is.
2014. dec. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22 évesen lehetne több eszed is. Ez szégyem.
2014. dec. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nemáár tök aranyos :) Jól állsz hozzá, hidd el ha a csaj otthagyná miattad a mostani paliját rá is máshogy néznél, de tényleg :/

Szar érzés, de ez van....Tedd magad túl rajta, tudom h nagyon közhelyes de idővel majd úgyis jobb lesz. Velem is volt ilyen, 1 hónapig (najóó van az 2 is ;) szar volt, de nem gondoltam rá, nem is beszéltem róla, egyszerűen csak nem foglalkoztam vele és sokkal jobb lett. Szerintem még mindig tudnám szeretni, de már elmúlt ami volt én meg tök jól vagyok, az élet megy tovább.

Fogadd el ezt a helyzetet, de könyörgöm nehogy az jusson eszedbe h megvárod míg szakít a másik taggal és addig más lányok felé sem nézel...

2014. dec. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!