Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két embert szeretek. Volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két embert szeretek. Volt valaki hasonló helyzetben? Tanácsok, vélemények?

Figyelt kérdés

Huszonpár éves egyetemista lány vagyok, másfél éve vagyok együtt a mostani párommal. Mielőtt összejöttünk volna már közel egy éve igen jó barátok voltunk, szóval ez a kapcsolat igen mélyről táplálkozik. Minden stimmelne, a családom oda van érte, közös baráti kör, és tudom hogy ő is nagyon szeret, összeköltözést tervezünk.

Probléma annyi, hogy előtte együtt voltam egy másik férfival, talán rá tudnám mondani hogy ő volt az első nagy szerelmem. Hihetetlenül szerettük egymást, soha senkivel nem tapasztaltam még ekkora kémiát és soha senkinek nem volt ennyire könnyű megnyílnom. Ő egy nálam idősebb művészfigura-zenész, teljesen elvarázsolt és én is őt. Csak sajnos előttem/mellettem még igencsak se veled se nélküled kapcsolatban volt az exével és hát a lány kiköltözött külföldre, a művészem meg végül úgy döntött vele megy.

Hihetetlenül fájt az egész, de nem tudtam rá haragudni, megértettem. Ezen a nehéz időszakon segített át a mostani párom akivel pár hónappal később össze is jöttünk.

De sosem tudtam bele olyan szerelmes lenni mint a művészembe, inkább az eszemmel szeretem őt, tudom hogy ő jó hozzám és sosem bántana meg, plusz nagyon jó párt alkotunk.

Pár hónapja visszajött a művészem (végleg lezárta a se veled se nélküled viszonyát), találkozgatunk és úgy érzem újra megőrülök érte, talán soha sem szerettem ki igazán belőle, mintha mindig is arra vártam volna hogy visszajöjjön és folytathassuk.


Most őrlődöm, nem tudom melyiküket kellene választanom. A mostani párommal jól megvagyunk, de nekem mindig is hiányzott az az igazán nagy szerelem a kapcsolatunkból. Tudom hogy ő az okosabb választás, hiszen a művészem már elhagyott egyszer, a környezetem sem kifejezetten kedveli őt emiatt, nagy a nyomás kívülről, hogy nem hagyhatom ott a mostani páromat egy "ilyenért". Viszont minden porcikám megőrül érte, fiatal vagyok, még most kell nagyon élni, kalandozni, ezt képviseli a volt párom. Ugyanakkor benne van a kalapban hogy pofára esek a végén. Meg persze nem akarom megbántani a mostani páromat, mindig szúrta a szemét az exem, mert barátként megélte velem, hogy milyen szerelmes voltam és utána mennyit szenvedtem.


2014. dec. 17. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Na ez az igazsátalan az élettől. Lehet az ember akármilyen jó ember, ha nincs "kémijja" akkor a falra lehet kenni, mert "az úgy nem jó".


És ezért haltam én meg ezen a téren már most.

2014. dec. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ket lehetoseged van:

-A paroddal maradsz, es orokle azon orlodsz, mi lett volna ha...

-A zenesszel leszel egy darabig nagyon jo lesz, majd pofara esel es orokre a parod utan fogsz vagyakozni. mi lett volna, ha vele maradsz...

2014. dec. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok, hogy egy egyszerű elutasítás jobb, mint egy kamu ígéret.
2014. dec. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!