Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzem vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a páromat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves lány vagyok. 1 évig voltunk együtt a párommal. Ő az első szerelmem. És az első kapcsolatom is vele volt. 2 hete nagyon összevesztünk és és eléggé hirtelen haragú vagyok, ezért szakítottam vele. Másnap persze megbántam mivel nagyon szeretem de ő azt mondta, hogy így már nem szeretné folytatni. 3 nappal később felhívtam és azt mondta, hogy találkozzunk mert hiányzok neki és megszeretné beszélni, de sajnos aznap nem tudtuk megoldani a találkozást és másnap felhívott és azt mondta, hogy átgondolta és úgyse fog változni semmi ezért hagyjuk egymást. 1 héttel később ugyan ezt csinálta. A testvére pár napja azt mondta hogy hiányzok exemnek. Tegnap este felhívtam de csak rosszabb lett. Azt mondta hogy hagyjam békén és hogy már nem szeret. Facebookról is törölt. A legjobb barátja azt mondta hogy exem próbál elfelejteni engem. Tegnap este megint próbálkoztam és írtam neki. Legalább 15x írta hogy hagyjam békén vagy letilt. Eddig mindig azt mondta hogy én vagyok az első igazi szerelme és hogy nem tudna elfelejteni soha.

Segítsetek! Mit tegyek? Megőrülök.



2014. dec. 20. 10:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Bérelj fel emberrablókat.
2014. dec. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat szeretnék!:)
2014. dec. 20. 11:07
 3/16 anonim ***** válasza:
Lépj túl rajta, ha visszaakar téged kapni, majd jön, addig meg fölösleges.
2014. dec. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Épp ez az..hogy én képtelen vagyok túllépni rajta.
2014. dec. 20. 11:13
 5/16 anonim válasza:
Mit írtál le neki?Ha meg szabad kérdezni?
2014. dec. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 To7ka ***** válasza:

Akkor gondolj arra, hogy a ragaszkodásod segít neki túllépnie rajtad. Komolyan!:) Könnyítesz neki azzal, hogy gyakorlatilag zaklatod, és napról napra elküldhet. Ha túllépsz, még ha látszólag is, akkor meg kattoghat azon az agya, hogy basszus, elveszítem... Elmész pl bulizni egyet. De legyél nőies! Ne koslass utána, azzal nem érsz el semmit, csak még könnyebben túlfog lépni.

Nem mellesleg, ha 1 év után eljutottatok odáig, hogy Te lobbanékonyságból a szakításig jutottál, ebből valóban egy se veled se nélküled kapcsolat lenne, igazad van a barátodnak, ennek szinte semmi értelme sincs. Fél év múlva, 1-2 év múlva ha kicsit komolyodtok még egymásra találhattok, de most ezt a hullámvasutat folytatnád vele.:/ Azért fel a fejjel!:)

2014. dec. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Azt írtam neki, hogy nem akarom őt elveszíteni és hogy nagyon megbántam amit tettem. És megkértem hogy találkozzunk és hogy beszéljük meg a dolgokat.
2014. dec. 20. 11:43
 8/16 A kérdező kommentje:

Ja, és tegnap találkoztunk mert nálam volt néhány cucca és azokkal együtt visszaadtam neki a tőle kapott ajándékaimat is.

De ő úgy csinált mintha soha semmi nem lett volna köztünk. Csam elvette és elment..

2014. dec. 20. 11:49
 9/16 anonim válasza:

Szerintem fontos azt is végiggondolni, hogy miért reagálsz így, miért szakítasz.Problémákat meg kell próbálni megoldani, nem egyből "menekülni".Ez a másik számára nem éppen annak a bizonyítása, hogy mennyire ragaszkodsz hozzá, hanem,hogy egyből dobsz mindent, ha akadályba ütközöl.És ez nem éppen egy olyan tulajdonság amire alapozni lehet.Ezt is gondold végig.

Az előző hozzászólóval egyetértek, néha kicsit el kell határolódni, hogy átlásd, miért csinálod ezt,hogy ő mit csinál rosszul.

2014. dec. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Ki kezdeményezte a találkozást?Ő kérte vissza a cuccokat?
2014. dec. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!