Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nika253 kérdése:

Hogyan szerezzem vissza a páromat? Nekem ő kell!

Figyelt kérdés
Június elején szakított velem a párom, mondván hogy neki elmúltak az érzései, 5 évig voltunk együtt.Kiderült hogy a munkahelyén jött össze egy lánnyal. Azóta minden hónapban beszélünk 1-2szót, ő mindig azt mondja hogy ne szeressem keresek nála jobbat. De ez nem így van nekem ő legjobb. Rájött időközben hogy nem jó a kapcsijuk a csajjal, most nem tud mit csinálni, a munkahelyét kell ott hagynia ha változtatni akar.Várjak rá, vagy hadjam, de nem tudom mert szeretem, és ő is érez irántam hisz keresni szokott meg volt olyan is hogy eljött hozzám. Minden rendben volt a kapcsolatunkkal nem veszekedtünk de kezdett ellaposodni nem voltak közös dolgok, sokat voltunk otthon. Nem figyeltünk egymásra.Mit tegyek??

#pár. kapcsolat
2014. okt. 10. 09:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Lép túl rajta.És győzd le a ragaszkodásodat.
2014. okt. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is felejtsd el, ő már nem akar téged párjának..
2014. okt. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Szia!

Velem is ugyanígy szakított az exem,még a telefonos beszélgetések is egyeznek a havi 1-2 itt is megvolt. Aztán hülyített még utána évekig,közben előadta mennyire szar a kapcsolata azzal a nővel akivel együtt van meg,hogy megbánta ezt az egészet mert tudta nagyon jól,hogy szerettem és bármit megtettem volna érte csak,hogy visszakapjam.Közben megvolt a nője mellettem meg még jó pár azon kívül. Rájöttem,hogy ő csak azt élvezi,hogy forgathatja bennem a kést. Erőt vettem magamon és végleg kidobtam. Még azóta is együtt van azzal a nővel,szóval azt hiszem jó döntést hoztam. Hosszú sztori,nem szeretnék belemenni de millió okom volt ezt végleg lezárni ezeken a dolgokon kívül is.

Láss tisztán és ne hagyd,hogy az érzéseid befolyásoljanak,ezt tapasztalatból mondom. Én tanultam belőle és ezek után ezt senkitől nem fogom eltűrni és idejében lépni fogok,ha úgy adódik.És hidd el találni fogsz jobbat aki meg fog becsülni.

Sok sikert neked!

2014. okt. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Hányadik kapcsolatotok ez?
2014. okt. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
25 évesek vagyunk. első hosszú kapcsink volt
2014. okt. 10. 10:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor itt van a kutya elásva.

Exed még vagy nem léte ki magát és még független lenne vagy csajozna vagy valami, vagy még simán nincs kész egy ilyen komoly kapcsolatra. 5 éve vagytok együtt. Akkor 20 éves korotokban jöttetek össze. 20-26 éves korig TILOS elköteleződni. CSajozni/pasizni kell, kúrni, függetlennek lenni, bulizni, mert ha nem akkor majd 10-15 év múlva jön az igény, hogy "hát nekem ez kimaradt" és vagy frusztrálni fog vagy teszel érte.

Ennek a kapcsolatnak így lőttek. Hagyd. Engedd el. Lehet pár év múlva még lehet belőle valami ha jó volt együtt. De ha per pillanat nem szerelmes, ez nem is fog megváltozni egyhamar. Ahhoz kell pár év, hogy újra izgalmas légy neki. Addig pasizz te is és élj!

És sajnálom, de nincs jobb tanácsom.

2014. okt. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem "hadjad". :)
2014. okt. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!
2014. okt. 11. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!