Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Nagyon rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon rosszul érzem magam. Tükörbe sem tudok nézni.

Figyelt kérdés
2 éve tetszik egy osztálytársam...a nyáron nem gondoltam már rá sőt, azt hittem el is felejtettem...egyszerűen zavarban voltam előtte és ha ránézek olyan érzés van a gyomromban...és azt hiszem ő is kedvel engem...tudom hogy nem jó osztálytárssal járni...nem is akarom neki bevallani...még...bár ..beakartam neki vallani de féltem hogy nem vagyok neki elég jó vagy csak kinevetne...és most hogy elkezdődött a suli már nem gondoltam rá úgy mert pár hónapig magántanuló lettem, így nem láttam és elfelejtettem. Ahogy magántanuló lettem megismertem egy fiút aki nagyon aranyos és kedves volt hozzám..sokat ismerkedtünk és hát..összejöttünk. Hiányzik amikor nincs velem, sírtam is amikor el kellett mennie valahova 5 napra, imádom a személyiségét és mindenét..lassan 1 hónapja hogy együtt vagyunk. Úgy érzem tényleg szeret engem, és én is kedvelem őt (a szerelem még túlzás mert ahhoz több idő kell szerintem) de nagyon kedvelem. Aztán mégsem lettem magántanuló ami hosszú történet, és újra osztálytársam az a fiú akit elfelejtettem egy kis időre..és..megint zavarban vagyok előtte és olyan érzésem van amikor meglátom..és úgy érzem megcsalom érzelmileg a barátomat .. és tudom hogy el kell neki mondanom és hogy akkor választás elé kerülök de én nem akarom elveszíteni..és tegnap is elsírtam magam előtte mert annyira kedves és aranyos de olyan mintha kihasználnám pedig nem..csak nem gondoltam át ezt..és 3 órán keresztül sírtam és nem értette mi bajom van..hogy mondhatnám el neki? tudom hogy megbántanám vele..és egy idióta k*rvának érzem magam. Sajnálom hogy fárasztottalak ezzel titeket csak nem tudtam már mit csinálni. Köszönöm a válaszokat.

2014. dec. 21. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ne nézz tükörbe.
2014. dec. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el a helyzetet az osztálytársadnak,gondolom nehéz lehet, de ki kell engedned a feszültséget, mert ha men engeded az csak árthat.

Olyan tapló meg nem lehet, hogy nem próbál meg együttérezni/megérteni.


"D.W.B.H."

2014. dec. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hidd el, jobb ha elmondod. Én is voltam hasonló helyzetben, nem mondtam el senkinek, nagyon sokáig, és csak roszabb lett, de mikor vettem a bátorságot magamon és elmondtam az osztálytársamnak, hogy mi is a helyzet leültünk és megbeszéltük, mondta hogy köztünk sajnos úgysem lehet semmi mert bár kedvel engem de nem tudna velem egyutt lenni. Ezek után könyebb volt őt úgy elfelejteni, és a barátnőmmel azóta is egyutt vagyunk. Ez gimi elsőben volt, most fogok érettségizni! :)

Szóval hidd el, jobb ha ezt megbeszéled az osztálytársaddal! :)

18/F

2014. dec. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!