Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utálom a magasságom, nagyon...

Utálom a magasságom, nagyon rosszul érzem magam miatta, utálok a tükörbe nézni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 éves lán vagyok 176 centivel. Régen szerettem magas lenni, de komolyan mondom, mostanában a sírógörcs kerülget, ha magamra nézek, utálok erre gondolni, utálom látni magam, egyszerűen utálom :( én úgy tudom irigyelni a 150centis lányokat, nőket ! Annyira szeretnék alacsony lenni :( egyébként az alakommal nincsen gond, szeretem, az arcomat is szépnek látom, de a magasságomat nem... Hogy tudnék ezen változtatni? Köszi előre is a válaszokat!

2014. szept. 6. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:
A magasságodon nem tudsz változtatni. Ha nagyon zavar hordj lapos sarkú cipőt. Meglátod 1-2 év múlva egyáltalán nem fogod gondnak érezni, hogy esetleg egy fiú alacsonyabb nálad.
2014. szept. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk is pont ugyanez volt 5-8 osztályban, viszont gimiben már a 7. (!) voltam a tornasorban, el sem hittem :): nálam bőven 10-15 cm-el magasabb és bögyösebb csajok voltak az osztályban, nagyon jól éreztem magam velük.

A lányok és fiúk is most fognak nőni és fejlődni szépen, a srácok kifejezetten sokat és sokszor esznek 15-20 évesen.

A magasabb embereket (és hosszú combú nőket!) mindig szebbeknek tartották, mint az alacsonyabbakat, ugyanakkor javaslom, hogy nézd csak meg a magyar úszókat, hogy milyen szép magasak, a vízilabdásokról nem is beszélve :). Mostmár kezdesz eléggé nagyocska lenni ahhoz, hogy az osztályodon KÍVÜL is barátkozz vagy más osztályokból vagy pedig sulin kívül pl. sportedzéseken vagy kultúrális programokon, ott pedig biztos vannak magasabb fiatalok is nálad :). Tehát csak fel a fejjel :)

2014. szept. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 *Victorique* ***** válasza:
176 cm-rel modell magasságod van ;) A fiúk meg többnyire úgyis magasak. Ha nagyon zavar, akkor ne hordj túl magas sarkú cipőt.
2014. szept. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
62%
Tenni nem sokat tudsz, viszont nagyon sok srácnak bejössz majd így. :) 14 évesen én sem tetszettem magamnak, ez majdnem hogy normálisnak mondható. Hidd el, tapasztalatból mondom, hogy később ez változni fog. Pont úgy vagy jó, ahogy vagy! :)
2014. szept. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 178 centi vagyok, de szívesebben lennék még magasabb. :)

Hidd el, szerencsés vagy a magasságoddal. Az alacsony nőket inkább tekintik áldozatnak, mint minket, az üzletben eléred a felső polcokat. A munkahelyemen én vagyok a legmagasabb nő, sok férfinál is magasabb vagyok :)

Nagyon rossz lehet alacsonynak lenni, gondolj bele mindenkire fel kéne nézned, ha beszélsz vele.


Régen én is utáltam, de most már imádom :)

2014. szept. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

nyugi, a nők 45 fölött, már csak összefelé mennek, ahogy ürül ki a csigolyák közül a folyadék és a kalcium.

addig már csak pár év!

2014. szept. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok, most nagyon jó kedvem lett! Az utolsónak pedig külön köszönet, maximálisan megnyugtattál :D
2014. szept. 6. 15:20
 8/9 anonim ***** válasza:

Hm, még soha nem hallottam senkitől, hogy sajnálja, hogy milyen nagyra nőtt. Általában mindenki azon sír, hogy milyen kicsi.

Bevallom, én pár hete vettem észre, hogy az emberek mennyit paráznak a magasságukon. Meg hogy milyen izmolt a lábikrájuk. Mik vannak!

2014. szept. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
44%
Sose bánd, a magas nők forróak, és azok is lesznek mindig. Nem minden férfinak tetszenek a törpe szarok.
2014. nov. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!