Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a távolsági...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a távolsági kapcsolatról? Müködhet-e vagy alapból hülyeség?

Figyelt kérdés

Üdv.


Szerintem egy nagyon klasszikus példát hoztam fel....vajon van e értelme a távolsági kapcsolatoknak? Miért van az, hogy az egyikember jobban birja mint a másik? A szakitások 99% azaz ok, hogy az egyik fél bevágja X év elteltével, hogy "nagy a távolság"....kérdem én....miért eddig nem volt az csak most?


Kiváncsi vagyok a ti véleményetekre is.


Előre is köszi



#távolsági-kapcsolat-távolság
2014. dec. 11. 18:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Működhet csak rosszul
2014. dec. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem működik.
2014. dec. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

hm...érdekes.


Ahogy egy távolsági kapcsolat nem müködhet, úgy elméletileg egy sima kapcsolat se müködhet.


Hány olyan embert lehet hallani (pl:tv-ben a celebek) vagy a közvetlen környezetünkben, hogy együtt laknak, együtt élnek (néhol már van gyerek és házassá is)......mégis különválnak!

2014. dec. 11. 18:50
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Addig jó, míg nincsenek komolyabb érzelmek. Ha megjelennek az érzelmek, akkor ott már nem sok ideig tartható fent az ilyen jellegű kapcsolat, mivel az már nem elégíti ki a szerelmes fél igényeit. Olyankor jön el a pillanat, hogy na vagy meglépik hogy együtt lesznek, összeköltöznek, vagy akkor vége.
2014. dec. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
működhet, csak erősnek kell hozzá lenni . nálunk ez sajnos nem jött össze,mégis úgy gondolom sikerülhet
2014. dec. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szereted kitartasz mellette, de ez egyre nehezebb lesz...
2014. dec. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű te ugyanaz vagy, akinek az előbb már válaszoltam. A távolsági kapcsolat azért nem működik, mert tegyük fel X-nek nem volt kapcsolata, Y-nak nem volt kapcsolata, mindketten örülnek, húúú távkapcsi, jaj de jó, végre van valakim.


Aztán idővel jön az az érzés, hogy az egyik fél, vagy mindkettő többet akarna. Ami teljesen logikus, mert testi kontaktus nélkül nem kapcsolat a kapcsolat. Nem ölelheted meg, amikor akarod...otthon kivered a meztelen képeire, amit átküld? Vagy mi? Nagy cucc, de akkor se érezheted a jelenlétét, nem tudsz mindig mellette lenni, és ő se melletted.


Ez egy idő után pedig unalmas lesz, és mindkét fél csak elcseszi ezzel a távkapcsolattal az életét, holott vélhetően lehetne esélye normális kapcsolatra is a közvetlen közelében.

2014. dec. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 To7ka ***** válasza:
100%

Persze, működhet. Minden kapcsolat távkapcsolat egy bizonyos korig. Inkább a lehetőségek ölhetik meg (de miért ne keresnétek együtt?), ha pl kilátástalan tanulmányok miatt, hogy együtt folytassátok egy 2-3 éves kapcsolatban. Visszatérve az első gondolatra, ha egy városba laktok, de csomó dolgotok van, suli 2-ig, sport vagy szakkör, házik, később vizsgák, zh-k, akkor maximum olcsóbb lesz a találkozás, de nem állandó. Én távkapcsolatokban imádtam 2 hetente a tömény 3 napokat, szünetekben szinte a teljes szünetet, ha mellettem volt a párom, akkor meg mondjuk heti 3 nap, 1-2 közös alvás, de van aki nem bírná a sülve-főve együtt létezést. Szerintem nem a távolság dönt egy kapcsolatról:)

Megnehezíti, vagy épp megédesíti a találkozást. Több a várakozás, több a vágyakozás. Lassabban telik az idő, több időt fordítotok egymás megismerésére.

És majd jönnek fröcsögni sokan, akiknek nem működött, hogy fú de mekkora hülyeséget írtam.:3

2014. dec. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Rengeteg példát feltudnék sorolni a távolsági kapcsolat mellett, és természetesen ellene is.


(Pl: ha a férj vagy pasi kamionozik és 2 hetente jár haza egy napra.....)


Én komolyan ugy hiszem, hogy ha két szerelmes pár igazán szeretik egymást akkor a távolság az simán leküzdhető. Egy szerelemben nincs távolság.


Mit tegyek akkor, ha még egy ilyen debil csajt kifogok, aki X év után benyögi nekem, hogy "nagy a távolság"?

2014. dec. 11. 19:04
 10/16 anonim ***** válasza:

#8, nem mondtál hülyeséget, sőt nagyon jól látod.


egy jelenleg távkapcsot fenntartó emberke

2014. dec. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!