Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jégkirálynő és a Mókamester....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jégkirálynő és a Mókamester. Lehetetlen? Miért vonzódom hozzá?

Figyelt kérdés

Nem tudom, miért vonz ez a fiú... Vagyis jó, azt beismerem, hogy nagyon jól néz ki. De amúgy teljesen az ellentétem. Sokak szerint én "jégkirálynő" vagyok, ezért nem is értem ezt az egészet. Ő az a típus, aki mindent megold, nem stresszel semmin, poént csinál mindenből.

Őt a legtöbben szeretik, velem jó néhányan azért vannak csak jóban, mert népszerű vagyok.

Én félig Londonban élek, neki kb. a családja fele Los Angelesben. És ma kiderült, hogy egy géppel utazunk el és mondta, hogy ő 3 napot Londonban lesz, mert találkozik a nagybátyjával, meg pár ottani haverjával és mondta, hogy esetleg találkozhatnánk majd. Mondtam, hogy nem lesz időm, mert ott veszem meg a karácsonyi ajándékokat. Erre azt mondta, hogy nem gond, szívesen kibír velem még egy bevásárlótúrát (Bécsben szegény órákon keresztül kísérgetett, amíg vásároltam). De próbáltam lerázni és kínomban már azt találtam ki, hogy ő utálja a hideget és nem várom el, hogy boltról boltra jöjjön velem, amire azt mondta, hogy miattam elviseli majd.


Megőrültem, de hülyeségekre gondolok és zavar, hogy ilyen hatással van rám.

Ráadásul aznap lesz a 17. születésnapom, amikor elutazunk és mondta, hogy majd lesz egy meglepetése.

Viszont 2 hete nálunk volt és akkor az egyik barátnőm itt hagyott valamit, amit nem kellett volna. Anya megtalálta a fürdőszobámban és kérdezte, hogy az kié, erre a srác simán magára vállalta és ezzel hatalmas szívességet tett.



2014. dec. 8. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:

őszintén vald be magadnak hogy tetszik neked a srác vagy sem.

Ne áltasd se magad se őt semmivel sem ha nem akarsz semmit se tőle.

Valószínűleg tetszel neki, de azt nem tudom hogy te mit érzel.

Lehetséges hogy összejöjjetek, és pont ez lenne benne a szép hogy két ellentét akik mégis együtt érzik magukat jól, és alkotnak egy párt.

Rajtad múlik hogy mi lesz, tudnod kell hogy neked tetszik e vagy sem.

2014. dec. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%

"Nem tudom, miért vonz ez a fiú... Vagyis jó, azt beismerem, hogy nagyon jól néz ki."


Nők... :DDD Mintha nektek kéne ezen felül bármi más is.

2014. dec. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

"velem jó néhányan azért vannak csak jóban, mert népszerű vagyok. "


Ez a mondat is vicces... Attól vagy népszerű, mert sokan jóban vannak veled, nem pedig fordítva. Az mindenesetre tény, hogy nem az eszedért szeretnek. :D

2014. dec. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Rendben, 73%-os, szia!

Ne itt vezesd le, hogy rád a kutya nem kíváncsi.

2014. dec. 8. 16:37
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Szóval szerinted te vagy az egyetlen népszerű ember a világon? Ébredj, királylány! :D

Csak javító szándékkal felhívtam a figyelmedet a hülyeségedre, nem kell rögtön újabbakkal reagálni.

2014. dec. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Süt a válaszaidból az elkeseredettség...

Írtál már 3 választ, de egyikkel sem sikerült a kérdésemre válaszolnod. Gratulálok

2014. dec. 8. 16:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Rossz emberismerő vagy, mert általában sem vagyok elkeseredett, ma viszont végképp nem. :D

Egyébként válaszoltam, méghozzá az első hozzászólásommal. Csak nem vagy funkcionális analfabéta is?

2014. dec. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz. Menj már innen!
2014. dec. 8. 16:55
 9/9 anonim ***** válasza:
igaza van, beteg vagy
2014. dec. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!