Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakitsak a lannyal vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak a lannyal vagy ne?

Figyelt kérdés
Figyeljetek...osszejottem egy lannyal kb 2 hete...az egesz tok konnyu volt, egy hetvege alatt osszejottunk, de az egesz olyan ures vagy hogyis mondjam...tok szep csaj, az eggyik legszebb a sulibol de nemtudom...nincs konkretan mirol beszelnunk es az egesz olyan ures(legalabbis az en szemszogembol...)...rameroltette hogy mondjam ki hogy szeretem de igazabol ezt en meg nem mondtam volna ki hisz csak 2 hete vagyunk eggyut es ilyesmit meg nem erzek konkretan....most mitevo legyek? Szakitsak vele es halgassam mindenkitol hogy hulye vagyok es egy ilyen szep csajt eldobok, vagy szakitsak vel?

2014. dec. 21. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
A szepseg nem minden...? Viszont en meg varnek a hellyedben 2-3 hetet, hatre.
2014. dec. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kerdojel nelkul 😃
2014. dec. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne szakíts még, próbálj közös témát, közös érdeklődést találni, adj még esélyt ennek a dolognak, hisze még elég friss kapcsolat. De az hogy 2 hét után ráderőlteti hogy kimond szereted, hááát, az kicsit aggasztó. Valszeg csak trófea vagy neki, legalábbis egyelőre, hogy elmondhassa magáról a barinőknek, hogy na ez is belém szeretett. Tartsd nyitva a szemed mindenesetre, és ne menj bele a kicsinyes hülye játékaiba. Ha ilyen marad, akkor meg küldd el a ..ba. Nem kár érte. Majd legfeljebb előadod te is, hogy szépszép, de üres a feje.
2014. dec. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szóval neked elég annyi, hogy külsőleg szép, de belsőleg viszont semmi közös nincs bennetek.
2014. dec. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
eleinte nem tudtam hogy nincs bennunk kozos...lattam a suliba, jol nezett ki es mondtam mert ne....
2014. dec. 21. 17:42
 6/8 A kérdező kommentje:
csak most mar bizonytalan vagyok...
2014. dec. 21. 17:42
 7/8 anonim ***** válasza:

Jajj már, hány éves Vagy?

Még szép hogy szakíts vele... már most erőszakoskodik hogy mondd ki, szereted? Te tudod, de nem lesz jó vége.

2014. dec. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
17 vagyok
2014. dec. 21. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!