Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak olyan lánnyal, aki fontos nekem, de nem akarom megbántani?

Figyelt kérdés
Én 27, ő 26 éves. Találkozunk, jól érezzük magunkat, nevetgélünk, de nem vagyok szerelmes. Tetszik, meg tök aranyos, de nem vagyok belé szerelmes, és nem akarom húzni sem az ő, sem pedig az én időmet, ezért véget akarok vetni ennek.
2011. aug. 29. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Például mondd el neki ezt, amit ide leírtál, ez elég tisztességesen hangzik. Biztosan fájni fog neki, fájdalommentes szakítás nincs, de hosszabb távon majd hálás lesz neked ezért...
2011. aug. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
29%
baltával!
2011. aug. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
34%
A balta mellé ne felejcsed az őrült nézést.
2011. aug. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!