Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gyengédség kérdése? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyengédség kérdése? (többi lent)

Figyelt kérdés

16/f vagyok. mindenki szerint vad és agresszív vagyok.

Senki nem szeret velem lenni, ellenben a barátnőmmel.

Szerinte kedves és jó vagyok, meg aranyos.

Na de miért van ez? Olyan fura hogy csak szerinte vagyok más.

Pedig nem fogom vissza magam ha vele vagyok. De mégis érzem magamon. Viselkedek vele, hallgatok rá. Egyedül rá..



2014. dec. 21. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Amíg fel nem száll a rózsaszín köd.
2014. dec. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
vagyis?
2014. dec. 21. 18:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Sűrűn előfordul, hogy valakire jó hatást tesz egy párkapcsolat, egy szerelem. Kihozza belőled a jobbik ént, stb. De hogy ez meddig tart ki, az csak azután dől el, miután a rózsaszín köd felszállt. Vagyis. Néhány hónap, esetleg év után már nyilván nem olyan intenzitással fog tombolni a kapcsolat, mint az elején. Persze továbbra is szeretni fogjátok egymást, de már nem azzal a kezdeti lángolással. Ilyenkor két eset fordulhat elő: az egyik, hogy amint ez a kezdeti lángolás elmúlik, nem leszel többé gyengéd a barátnőddel, hanem az ő társaságában is a vad, agresszív éned fog felszínre törni. A másik, hogy hosszabb távon is jó hatást gyakorol rád a kapcsolat, és ettől lenyugszol.


Egyébként ez teljesen normális. Előbb-utóbb mindenki talál valakit, aki mellett megnyugodhat, akivel gyengéden viselkedik, akire hallgat. Csak figyelni kell arra, hogy ez hosszabb távon is megmaradjon.

2014. dec. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem :) Mindent megteszek amit kér. Na jó, nem mindent de a legtöbbet :) Csak hogy másokat ütök őt simogatom. És már a saját kezem nézni fura ahogy a haját megsimítom. Hogy ez a kéz.. ez nem üt? Ahogy látom a nagy és kemény kezem, ujjaim, hogy gyengédséggel megsimítja. ő pedig mosolyog.. fura
2014. dec. 21. 19:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy költő veszett el benned... :)
2014. dec. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :D
2014. dec. 22. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!