Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés kérdése?

Figyelt kérdés
Azokhoz szól a kérdés, akik már együtt élnek vagy tervezik az összeköltözést. Ti mi alapján döntöttétek el, hogy a ti vagy a párotok városába költöztök össze. Egyáltalán szülőkhöz, vagy külön lakásba.

2014. okt. 22. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Én csak egyet tudok mondani neked:


Ha jót akarsz magadnak/magatoknak, akkor SOHA SOHA SOHA nem költözöl össze a pároddal valamelyikőtök szüleihez. SOHA SOHA SOHA SOHA. Tapasztalat.

2014. okt. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mint mindennél, itt is az ésszerűség legyen az elsődleges szempont. Mérlegelnetek kell, hogy anyagilag mennyit engedhettek meg magatoknak, munkahely stb szempontjából nyilván érdemesebb abba a városba költözni, ahonnan könnyebben meg tudjátok oldani a bejárást. Plusz ott van még az is, hogy melyikőtök milyen viszonyt ápol a párja szüleivel, mekkora a lakás, és hogy vajon mennyire lehetne a szülők mellett mégis független életet élni.
2014. okt. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért én még ki egészítelek 1-es ha nem haragszol! Soha soha soha ne engedj be rokont a közös házatokba!!!! Mindegy hogy saját, bérelt vagy örökölt ingatlanról van szó! Se testvér se szülő se senkit a családból! Hiába hogy jó a viszony a végére rossz lesz! Az anyóst meg egyből a költözés napján égesd el, arcal a föld felé temesd el nehogy élő másszon mert a büdös életben nem fogsz meg szabadulni tőle! Tegyél most itt esküt hogy a tanácsokat meg fogadod és imáidba foglalod!
2014. okt. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ez puding próbája az evés alapon ment. Azt mondta a párom, hogy most derüljön ki ha nem működik az együttélés, mint mondjuk 3 év után, ha akkor határozzuk el. Kizárásos alapon a szüleihez költöztem, ő már ott lakott. Gáz. Utána se tudtunk külön költözni. Azóta megy a családjával az oda-vissza utálkozás.
2014. okt. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A napokban merült fel a költözés kérdése és majdnem szakítás lett a vége. Ugyanis a párom nevén van a lakás, de ő a szüleivel él. Szó szerint ultimátumot adott nekem, hogy vagy ő vagy az anyám. Na most ilyen esetben mit lehet mondani? Végül belátta, hogy hibázott, de a költőzést így is erőltetni akarja 2-3 hónap után. Jó viszonyt ápolok a szüleivel, de ha költözöm, akkor az már arról szóljon, hogy ketten a párommal, ne pedig az anyós és após jelölthöz.


21/L

2014. okt. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!