Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon megéri-e próbálkozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megéri-e próbálkozni?

Figyelt kérdés

Igazából eddig féltem lépni, mert tartottam a komoly kapcsolattól és attól, hogy "beleesek" és csalódni fogok. Az egy éjszakás kalandokba meg bele un az ember...

Van egy lány, aki egy ideje tetszik (meg is volt), kapcsolatunk olyan se veled se nélküled (most már). Eltudnék vele képzelni többet is, de nem tudom vajon megéri-e. Pozitív vagy negatív lesz-e a kincsengése. Régen nagyon jó volt a kapcsolatunk utóbbi időben kicsit megromlott néha én keresem néha ő, most legutóbb egy balszerencsés esett miatt nem tudtam vele találkozni. Tanácsot szeretnék.



2014. dec. 22. 00:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Megéri. Ha komolyak a szándékaid meg mindenképpen.
2014. dec. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!