Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véleményetek? Egy csaj elutasí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek? Egy csaj elutasított mert barátként tekint rám. Megéri még egyszer később próbálkozni vagy sem? Várni meg szerintem felesleges hogy hátha meggondolja magát a csaj.

Figyelt kérdés
2014. máj. 4. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem próbálod meg később azzal fogod gyötörni magad , hogy mi lett volna ha megpróbálod...

Barátnőm szakított velem , de a fejembe vettem , hogy visszaszerzem. Ha nem sikerül kénytelen vagyok túllépni , de ha sikerül , akkor boldog leszek! :)

2014. máj. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nekem is ez van. nagyon bir engem de baratsagnal nem akar tobbet. ez van attol ugyan ugy vagyok vele. multkor egesz delutan rohogtunk. nem lesz koztunk tobb, ezt elfogatam. neha eszembe jut es rossz kedvem lesz ez van.
2014. máj. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!