Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy 19 éves pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy 19 éves pasi, csak egy baj van van csaja, de távkapcsolatban élnek, és hol együtt hol külön vannak. Megéri probálkozni nála? L/17

Figyelt kérdés
Táborban nagyon jókat beszélgettünk,sokat nevettünk,és én nem is tudtam,h van csaja mivel nem beszélt róla.Az egyik barátom mondta,h van neki.
2009. aug. 8. 23:45
 1/10 anonim ***** válasza:
szállj le róluk,mert a csaj kitépi a hajad,és megfürdik a véredben.puszcsi:))
2009. aug. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
te, ha a te barátod lenne, és egy másik csaj lecsapná a kezedről, akkor te hogy reagálnál? ki mit vet, úgy arat...
2009. aug. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

Velem ugyan ez történt.

A hódolót jól tökön rúgtam.

A csajt meg hagytam a fenébe 1év után nem ezt vártam volna tőle.

F/16

2009. aug. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
legyen bármekkora a távolság a csaj helyében mennék és megtépnélek.. hogy képzeled?!?
2009. aug. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne próbálkozz!
2009. aug. 9. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 StephanieXx ***** válasza:
Szijja,ez nem szép dolog,most gondold végid beleavatkozni egy kapcsolatba gusztustalan dolog...egy szerelmet törsz össze,lehet,hogy ha te nem avatkozol bele,akkor gyerekük lesz,boldogok leszneke,de TE szézzúznád a jővőjőket...Neked,hogy esne?Undorító dolog,ne is haragudj.Sok olyan lány van mint TE ne felejtsd el...és egyszer még e TE barátodat is "elfogják"csábítani!A dönntés rajtad áll...BEÁLLSZ A SORBA?!?!:)
2009. aug. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 StephanieXx ***** válasza:

06:05-ös voltam...és,távkapcsolatban éltem a párommal,de jött a nem várt harmadik,aki(pszichológus)és vége lett a szerelemnek.ennyi.Ha akart volna tőled valamit a srác,jelezte volna....

18/L

2009. aug. 9. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta pár barátom,h próbálkozzam,de így utolag belegondolva jobb elengedni.
2009. aug. 9. 23:15
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem próbálkozom,mivel nem akarok az a ,,szemét harmadik ,,lenni.Köszi az eddigi válaszokat.
2009. aug. 9. 23:19
 10/10 StephanieXx ***** válasza:

18/l

:))

Lehet nehéz,és rossz...de hidd el jobb lesz ez igy:)

2009. aug. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!