Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan álljam meg hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan álljam meg hogy ne lógjak állandóan a férjem nyakán?

Figyelt kérdés

Rettentő magányosnak érzem magam, barátok fogytán vagyok, nem beszélek csak a családtagjaimmal, egész nap itthon vagyok egyedül a kis fiammal.

Ő 2 napot dolgozik 2 nem és így megy a műszakja, és amikor itthon van állandóan amikor el megyek mellette meg szeretgetem a fülét.

Csúnya szokás, és érdekes hangot is adok ki hozzá.

Valami nagyon gyerekes vagyok 27 éves létemre.

Ő nagyon ritkán jön oda hozzám , szinte egész nap hozzám sem szólna csak feküdne az ágyba és nézné a filmeket sorban csak cigizni és wc-re járna ki.

Ha hagynám.

Gyakran szoktunk veszekedni, és már párszor a fejemhez vágta hogy nem hagyom élni, nem jut levegőhöz.

Amikor meg nem szóltam hozzá, mert a szeretgetés mellett az is baj hogy beszélek hozzá őt meg nem érdekli.

De ha nem hozzá akkor kihez szóljak?

No akkor meg rám kiáltott hogy, : Mi bajod van !?

Szóval az is baj ha szeretgetek közelében vagyok az is baj ha nem beszélek hozzá ha nem kérdez.

Akkor hogy legyen?



2014. dec. 22. 13:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Te nem lógsz a férjed nyakán. A férjed nem foglalkozik veled.
2014. dec. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
21%
Keress magadnak egy szeretot( esetleg kettot)...probalhatod novel is.
2014. dec. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális vagy! A férjednek kéne változtatnia, nem pedig neked
2014. dec. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én férfiként örülnék, ha sokat velem foglalkozna a párom, de neki meg a gyerek a mindene. Hiába nem egyszerű az élet...
2014. dec. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nem árt ha keresel magadnak te is elfoglaltságot meló,hobbi,ujj barátok.

A férjedhez hasonlóan én is szeretem ha megmarad egy kapcsolat mellet a személyes terem is.

Vannak ilyen beállítottságú emberek.

2014. dec. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is rengeteget dolgozik, de soha nem veszi tehernek ha éppen a nyakán lógok, szeretgetem, és ilyesmik.

Nekem is szokásom úgy elmenni mellette, hogy piszkálom, bökdösöm, cuppogok, stb... De nem hajtott még el ezért sosem, szereti ha foglalkozok vele.


A te férjed szimplán elhidegült tőled, valamiért már nem érdekled úgy mint régen, leköti az hogy végre otthon lehet, de csak saját magával foglalkozna. Ahelyett hogy veled törődne belebújik a tv-be, ha pedig éppen beszélgetnél vele, rád ordít... Ez kérlek egy elhidegült állapot... 25N

2014. dec. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
54%
Igyekezz egy egészséges határt megtartani. Nem ugyanazok az igényeitek. Ne öleld meg minden alkalommal, amikor elmegy melletted, csak mondjuk feleannyiszor. Azért aközött, hogy valakit egyfolytában csókolgatok és beszélek hozzá, meg aközött, hogy nem szólok hozzá semmit, van még egy igen széles mező, na azon kellene mozogni. És szerintem az is jót tenne, ha csinálnátok valami programot, mert ez az ágyban fekvős filmnézés egész nap se neked, se a férjednek nem jó, még akkor sem, ha ő ezt nem tudja átlátni. Legalább menjetek ki sétálni a kicsivel.
2014. dec. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

El szoktunk menni sétálni ,de az az igazság hogy ő már nem szívesen szeret menni velünk mert a kicsi sokáig nem tud megmaradni a babakocsiban, és ha kivesszük a kocsiból annyira stabilan még nem tud sokig járni, de várakozni sem, és egyik hiszti roham a másik után.

És akkor is van hogy csak én szaladgálok a gyerek után amíg ő szépen nyugodtan ülve sörözget.

Nagyon sokszor az van hogy egész oda fele úton nem is szólunk egymáshoz , nincsen közös téma.

Az egyik válaszadó azt írta hogy el vagyunk ridegülve egymástól.

Ezen lehet még segíteni vagy sem?

2014. dec. 22. 15:21
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem túl bíztató a helyzet. Az is kérdés, hogy te benne akarsz maradni egy ilyen kapcsolatban, az is, hogy a férjed mit szeretne. Szex van közöttetek? Nehezen tudom elképzelni, így, hogy gyakorlatilag nem igazán kívánja a társaságodat. Régebben jól megvoltatok, akkor még szeretett veled lenni?
2014. dec. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Minden a gyerek születése után kezdődött, ő mindent rá fog a gondokra és azt mondja idegileg a padlón van.

Rá is kapott az ivászatra.

Szex kb mésfél 2 hetente van 1 alkalom.

És mindig ugyanazokhoz a pózokhoz ragaszkodik.

Szerintem az lehet a gond hogy azelőtt szingli volt és aztán meg hirtelen lett feleség gyerek család kötöttség és szerintem besokalt.

2014. dec. 22. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!