Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk mit tennétek a helyemben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit tennétek a helyemben, ha?

Figyelt kérdés
Találnátok a jelenlegi barátnőtök számítógépén 100 képet arról a pasiről ,aki régen tetszett neki (beleértve pár pucér képet a srácról)és még hangüzeneteket is?

2014. dec. 22. 15:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném, hogy miért tartotta meg őket. :D
2014. dec. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
De azt mondta,hogy már nem tetszik neki .Szóval nem értem.
2014. dec. 22. 15:07
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Feltenném a netre, hadd szóljon!
2014. dec. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok.. Engem nagyon zavarni, mint ahogy téged is. Próbáld megbeszélni vele. vagy ha nem tetszik neki, miért nem töri? O.o
2014. dec. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 aladar12 ***** válasza:
95%
kivágnám mindegyikről a fejét és bevágnám az enyémet rájuk. ja és a hangüzeneteket is újra felvenném, csak persze én mondanám.
2014. dec. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Egyébként úgymond sunyiban nézegettem meg a képeit szóval ezért nem említettem még szóvá.
2014. dec. 22. 15:14
 7/22 anonim ***** válasza:
18%

Megkeresném a srácot, kihívnám az utcára, ott megmutatnám neki a képeket. Aztán mikor egy csomó járókelő látja, akkor 5 golyó mellkasba, 1 fejbe, 1 meg a saját fejedbe.

Te féltékeny. Ha meg az van, amit gondolsz, akkor állj félre.

2014. dec. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
64%
És, ha csak véletlenül maradt rajta még régebbről? :D A viselkedése a "perdöntő". Ha abban van változás negatív értelemben feléd, akkor gyanús. Kérdezz rá úgy, hogy egyik haverod talált a csaja gépén más pasiról képeket. Mi a véleménye róla? Finoman kell ezt. Direktbe úgyis tagadja, ha van valami érzelme iránta.
2014. dec. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Kérd meg,hogy tüntesse el,ha nem hajlik rá (persze ne várd azonnal)akkor még nem szakadt el az exétől. Lány vagyok:D
2014. dec. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
szerintem ha titokban kutakodtál a gèpén akkor amúgy sincs minden rendben. beszélj vele.
2014. dec. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!