Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek meg kéne bocsájtan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg kéne bocsájtanom az exemnek, aki nagyon lehordott a nagy semmiért?

Figyelt kérdés

a lényeg az h összevesztünk, másnap 9 oldalnyi sms-be leirtam az érzéseimet és azt is h mit gondolok!!!két hétig nem hallottam rola!!most meg számon kér stb, h közölhettem volna h engem már két hete más b...!!!

aztán szépen meg mondtam a magamét és én vagyok a rossz!!sztem mindenki magábol indul ki!!nem értem mért csin ezt mikor "nagyon szeret"!!!!közöltem vele h totál elbizonytalanodtam és h nem biztos h ez működik!!!most én vagyok a legnagyobb k..va !!!25 éves lány



2014. dec. 22. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:

mivan?

én azt vettem ki hogy te megcsaltad :D

2014. dec. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%
2 hét és már el is koptatják a pinád ?:D az nem rossz,gyorsan továbblépős....sehogy szerintem.Smst még szoktak írni?
2014. dec. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Élőben nem is szoktatok beszélgetni?
2014. dec. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem beszélünk!!se igy se ugy!sztem sok értelme nincs!!ja és kedves első!!rohadtul nem csaltam meg !!puszi
2014. dec. 22. 22:08
 5/5 anonim ***** válasza:

akkor meg mi ez a kérdés?mit kéne megbocsájtanod?

ex pasiról beszélsz,múlt időő felejtsd el!

nem beszélünk exel,leszarjuk.:D

2014. dec. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!