Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A baratmhoz mostanaban én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratmhoz mostanaban én megyek ö még csak egyszer volt igaz hogy nalam nem tudnank ketteseben maradni de ugy érzem mar nem akar jönni inkabb menjek én . Meg korabban figyelmesebb volt . Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. dec. 22. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
borzalmasan írsz :S
2014. dec. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ez igaz, de lehet kapkodott. mert ideges.


nem tudom mióta vagytok együtt, de szerintem kezd neki megszokottá válni a dolog, esetleg ha még nem volt szex arra pályázik, hogy nála kettesben vagytok és hátha lesz. próbáld meg elcsalni erre-arra, ha szerveztek közös (nem otthon ülős) programokat és akkor sem változik akkor nem igazán gondolja komolyan (én is ilyen voltam a csajokkal régen)

2014. dec. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mikor lementem legutobb beprobalkozott . Meg mikor ismerkedtem vele akkor is csak magahoz akart lehivni.
2014. dec. 22. 22:31
 4/10 A kérdező kommentje:
Mondtam neki jöjjön le hozzank de nem nagyon akar azt mondta megprobalok és inkabb azt akarja hogy én menjek .
2014. dec. 22. 22:34
 5/10 A kérdező kommentje:
A baratomhoz mostanában én megyek ö még csak egyszer volt igaz nálam nem tudnánk kettesben maradni de ugy érzem már nem akat jönni inkább menjek én .Meg korábban figyelmesebb volt .Mit tegyek ?
2014. dec. 22. 22:41
 6/10 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

ha nem jön be amit írtam, hagyd a francba. abból kiindulva, hogy kérdezed, ez zavar téged. nem ér annyit, hogy magad őröld ilyen dolgokon. lépj tovább. nem fogod megbánni. én mikor megismertem a feleségem, képes voltam hajnalban is elmenni hozzá, pedig csak titokban pár percet tudtunk találkozni, mégis sokszor megtettem. előtte hasonlóan viselkedtem, mint a barátod (mondjuk nekem általában nem egy nőm volt egyszerre)

2014. dec. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget .
2014. dec. 22. 23:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Srác nem vesz téged komolyan.Csak "arra" pályázik.Ha érdekelnéd hidd el nem egyből csak azt akarná hogy menj fel hozzá.Szerintem keress egy normálisat aki értékel téged és szeret.
2014. dec. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hat a haverjaihoz sem hiv el csak magahoz .
2014. dec. 28. 00:58
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát ez biztos nem szeret.Ha egy férfi/fiú szerelmes az az első hogy bemutat a barátinak és a családjának és büszkén mutatja nekik hogy te vagy az ő barátnője.Egy kapcsolat elején meg de pláne folyton veled akarna lenni.

Remélem már szakítottál már vele.


Ne legyél naiv.

2015. jan. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!