Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátom kitérő választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom kitérő választ ad arra, hogy velem akar-e lenni, akkor szakítani akar ugye?

Figyelt kérdés
2014. dec. 19. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Írd a sztorit is
2014. dec. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

lemondtam az egy hete tervezett progit, mert mézest akartam sütni helyette.... erre megkiborult, meg az egyetem miatt...

és azt mondja, nem jó ezaz egész, már csomó hónapja és nem tudja,hol rontotta el.... én sose mondtam neki ilyet

2014. dec. 19. 23:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Az egy hete tervezett programot egy sütemény miatt mondtad le??? Komoly?! Ember, elszalad a mézes vagy a tököm, hogy nem lehet előző- vagy másnap csinálni? Nem csodálom, hogy kiakadt.
2014. dec. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
most szakított velem. Úgy érzem mindennek vége. Szinte fel sem fogtam az egészet. Tök egyedül vagyok. Mit tegyek????
2014. dec. 19. 23:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Máskor inkább vele foglalkozz és ne a mézessel.
2014. dec. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!