Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátság-Extrákkal egy valláso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság-Extrákkal egy vallásossal?

Figyelt kérdés

Mennyire örülnétek egy barátság-extrákkal kapcsolatnak egy vallásos nővel? Azt vettem észre kezd többet érezni irántam. Munkába folyton felhív , küld néha sms-t. Nagyon fáj neki hogy én nem hívom fel , nem keressem.

14hónapja ismerjük egymást , 7-8hónapba kezdtünk sexuálisan vonzódni egymáshoz. Örülnék ha lenne pettingnél több , de nem nagyon hajlandó rá.


F/20 N/28.



2014. dec. 23. 19:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Azon hogy nem járunk nincs kiakadva , de ha nem lehetünk barátok el kezd hisztizni , sírni.
2014. dec. 23. 19:26
 2/7 anonim ***** válasza:

Te se vagy túltájékoztatva igaz?

A vallásos csak csak akkor fogja szét enni a lábait, vagy a tiedhez nyúlni, ha a feleséged lesz. ha nem így tesz, akkor nem igazi vallásos.

2014. dec. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szóval te vagy a vallásos nő? És járni miért nem akartok?
2014. dec. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én örülnék,annak ellenére hogy mi a véleményem a vallásról

elfelejthetné a keresztet.Térdelni is a csak a f**szom alatt tudna. :) az biztos.


jó érzés megrontani ilyen téren is mást.

2014. dec. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem én vagyok a vallásos nő. Én vagyok a fiú. :) Nincs meg az aminek meg kéne hogy legyen. Nincs szerelem , csak a barátságnál érez többet és én is. Jól érzem magam vele , de fiattal vagyok még. Szeretnék más nővel is lenni.
2014. dec. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kérdező, legalább jelentkezz át...
2014. dec. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És te szereted öt?
2014. dec. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!