Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nálatok hány nap után hiányzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok hány nap után hiányzik, úgy igazán a másik? Hány napot birtok ki egymás nélkül?

Figyelt kérdés

2014. dec. 24. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
3-4 nap általában...
2014. dec. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Bármennyi napot ki lehet bírni bárki nélkül. Ez cak a duma, hogy jaj 3-4 nap után már belehalok úgy hiányzik, nem bírom, brühühü...
2014. dec. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem már akkor hiányzik a szerelmem amikor elválunk egymástól a nap végén....
2014. dec. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

3-5 nap... bar miutan neten beszelhetunk, igy eznmar reg nem mervado...

kibirni? Onallo eloleny vagyok, nem fuggok tole, csak szeretek vele lenni

2014. dec. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1 vagyok igazad van 2-es, de ha megkérdezném a párom, hogy mennyit bír ki nélkülem megmondaná bármennyit hát ööö... azért elgondolkodnék. Túl gondoltad a kérdést.
2014. dec. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nagyon szeretek vele lenni, de együtt lakunk, és néha jól esik a magány... most egy hétre hazajöttem a szüleimhez az ünnepekre, és egyelőre még jól érzem magam :) persze, hiányzik, de majd vasárnap a vonaton ülve, amikor megyek vissza, akkor fog igazán hiányozni...
2014. dec. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szereted a másikat, akkor már akkor elkezd hiányozni mikor elváltok, de olyan nincs, hogy mennyit bírsz ki nélküle, nem egymástól függtök, ettől függetlenül hiányozhat napról napra jobban. Persze az más, ha sokáig nem találkoztok.
2014. dec. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát általában 3 nap!

Szerintem sincs olyan,hogy nem lehet kibírni mert már ez meg az,de nekem is kínok szoktak lenni,ha sokáig nincs velem (egyhét) rosszabb a közérzetem/nem kívánom a kaját/síró görcsöm van ezek..

De ha muszájból van el,mert elkell utaznia valamelyikönknek,vagy ilyesmi akkor persze könyebb.De ha munka,vagy más elfoglaltságunk miatt akkor már jajjj.:D

2014. dec. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!