Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mindig ilyen hibába keveredek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig ilyen hibába keveredek nagyon fáj utána nekem . Nem járunk de én szeretem. Barátok vagyunk ahogy ö mondja barátok extrákkal. De nekem ez már nem meggy. Mert hívö is vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Jó lenne ha csak úgy ellenénk mint barátok h semmi petting de ha átjön akkor mindig van. amúgy jó nekem is de utána meg fáj a petting dolog és nem érti meg nem akarok rá akaszkodni de ha akkar ismerkedni nyugottan ismerkedhet más lányokkal is.Mér vagyok neki jó csak pettingre ne legyek már csak azért jó egy fiúnak sem.Nem nagyon szoktam beleszólni h mit csinál,féltékeny szoktam lenni mert nincs is önbizalmam.

2014. dec. 26. 11:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Te dobod szet a labad,ne őt hibaztasd..
2014. dec. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Alaptalan alpári egy faszy vagy!

Empátia érzelmeid aaaaaaz valahol messze elkerült Téged. Büszke lehetsz magadra,ha egy nőt akit szeretsz' ..így bánsz vele!!

Nekem ég a pofám..22/F

2014. dec. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
na ez ciki xdd
2014. dec. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!