Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés
Olyan típusú lány vagyok aki kedves, aranyos, nagyon tud szeretni és teljes mértékben megérti a barátját és hűséges hozzá. Mégis folyamatosan át akarnak verni a pasik mert csak arra kellenék de én nem engedem hogy kihasználjanak... mi a baj velem...?? Az hogy túlságosan is ragaszkodó típus vagyok ...??

2014. dec. 26. 13:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ez csak egy illúzió #"nem láttál semmit mozdulat"
2014. dec. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Véleményem nincs, de szívesen elfogadnám, kevés az ilyen. Az meg nem a te hibád, hogy folyton átvernek, csupán még nem futottál össze a megfelelő partnerrel, aki értékelné azt, aki vagy. Ne hibáztasd magad.
2014. dec. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
az a baj veled, hogy ugyanolyan vagy mint a többi lány, csak azok kellenek neked akik bárkit megkaphatnak... miért is érnék be veled? nem vagy különleges
2014. dec. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

semmi.csak rossz pasikat fogsz ki.biztos,fogsz egy olyat találni aki megértő kedves hűséges és nem akar táverni.

Csak a kitartás!

2014. dec. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Veled az a baj hogy valamiért mégiscsak az ilyen "szarok a fejedre, csak szexre kellesz" pasikat hajtod (mert ugye akkor nem járnál így) a normális pasikat meg nem veszed észre.
2014. dec. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
46%

pontozzatok le de igazam van

#3

2014. dec. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
3-nak,ment a zöld !
2014. dec. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Az, hogy elfogult vagy magaddal szemben. Olyan nincs, hogy te tokeletes vagy es mindenki mas gonosz. Csak azt hasznaljak ki, akit ki lehet. Erdekes modon velem meg sose volt olyan, hogy csak szexre kellettem volna egy pasinak, mert latjak rajtam, hogy nem vagyok olyan, meg nem is fekszem ossze mindenkivel, aki ket kedves szot szol hozzam.
2014. dec. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert hagyod magad átverni. Ilyen egyszerű.
2014. dec. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
utolsó... én se vagyok olyan... de a többieknek igaza van... lehet hogy mindig azokat fogom ki...:T
2014. dec. 26. 13:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!