Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, Titeket az mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Titeket az mennyire riasztana vissza, ha kiderülne egy lányról, akivel alakul valami, hogy beteg?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy van valami egészségügyi problémája és mondjuk sokszor nincs jól. Ez nagyon zavarna Titeket? Vagy hogy emiatt nem tud elmenni valahova, vagy bizonyos kajákat nem ehet meg?
2014. nov. 3. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna. Gondoskodó típus vagyok.
2014. nov. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmi problémám nem lenne vele.
2014. nov. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Ha nagyon tetszik, mellette állnék mindenben. Viszont csak azért nem jópofiznék vele, mert beteg.
2014. nov. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Ha ez rendszeres nala akkor egy ido utan zavaro lehet.
2014. nov. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Adnék neki a véremből, hogy meggyógyuljon. :'(
2014. nov. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Crohn? Ha ő a választottam, akkor egyértelműen nem érdekelne.
2014. nov. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet megmondani. Ahhoz , hogy ezt az ember elfogadja ahhoz a szívéhez kell hogy nőjön ami idő.


Szóval csak a konkrét betegsége után ami van, az után tudnám csak megmondani h igen vagy nem.

2014. nov. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem zavarna márpedig azért, mert hasonló cipőben vagyok (van egy egészségügyi problémám), tehát át tudom érezni a problémát.

Egyszer hallottam egy történetet (lehet, hogy igaz), miszerint egy sánta fiú ment egy kutyáért a menhelyre. Rövid idő alatt megtalálta a neki megfelelőt: egy sánta kutyust. Hosszan kérdezték tőle, hogy miért pont ő kell neki, a fiú pedig a végén elmondta, hogy azért, mert hasonlítanak egymásra, így biztos, hogy könnyen megértik egymást.

2014. nov. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Egyáltalán nem zavarna :D

Sőt, még sokkal inkább figyelnék rá :)

2014. nov. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!