Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két fajta nő létezik aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két fajta nő létezik aki vágyik párkapcsolatra és aki nem, amelyik igen az viszont kapcsolatban van, amelyik meg nem az meg nem is akar kapcsolatot. Ezt csak én látom így? Van olyan nő itt aki egyedülálló és kapcsolatra vágyik?

Figyelt kérdés
2014. nov. 30. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom te eddig hol nézelődtél, de rengeteg nő van aki vágyik kapcsolatra mégsem talál olyat akivel ez megvalósítható lenne.. Ennyi erővel ez fordítva is igaz a férfiakra.. Aki akar kapcsolatot kapcsolatban él aki nem az pedig bulizik csajozik..
2014. nov. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez még csak nem is logikus.


Van az


1.Aki szeretne és van is neki. Ők jól elvannak ha normális párjuk van + puja.


2.Aki szeretne de nincs, különböző okokból... (rondaság, mindig tahókat szed fel, elmebaj)


3.Aki nem szeretne, de mégis lesz mert nem rajong az egyéjszakás kalandokért + egyéb előnyök kihasználása


4.Aki nem szeretne és nincs is neki. (Feministák, őrült macskás hölgyek, katona-jellegű nők)

2014. nov. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*ja és annyi hogy ez az eloszlás korántsem 25-25%
2014. nov. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

haha ez vicces őrült macskás nők.. katonás nő ez alatt mit értesz?

én akartam,de nem jön össze mostanában normális kapcsolat.

2014. nov. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2.mindig tahókat szedek fel..:D
2014. nov. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!