Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jöhetnék össze ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöhetnék össze ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés

Üdv. Tetszik egy lány, évfolyamtársam, de fogalmam sincs, hogy hogyan kéne lépni, összejönni velem. Ezen a téren a tapasztalatom 0. Nem is tudok beszélgetni lányokkal, mert iskolában csak osztálytárs van, edzésre csak fiúk járnak, egy diszkóban meg nemigazán lehet beszélgetni.. De visszatérve egy faktra járunk, de esélytelen hogy ott mellé ülhessek mert kicsi a terem, és pont beférünk annyian, amennyien vagyunk. Nem is sűrűn szoktam vele találkozni, de akkor úgy érzem, hogy talán lehet valami. Múlt héten a szalagavatón beszélgettünk, de ennyi. Moziba nem tudom elhívni, ebbe a "városba" nincs mozi. Tényleg fogalmam sincs, hogy hogyan kell az ilyet elkezdeni... Facebookon írjak neki? Az olyan személytelen.. Csak úgy odamenni hozzá sem tudok, mert mindig falkában járnak. :( Ha tudtok, kérlek segítsetek.

17/F


2012. dec. 15. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor nem maradt más hátra kezd facen.. írj neki ,hogy xy-hétvégén nemakar e elmenni veled xy-ba azért hogy tudjatok beszélgetni..hidd el ha viszonozza a szimpátiád akkor elmegy nem kell félni :)))
2012. dec. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én annak a híve vagyok, hogy úgy nem megyek el suliból egy sráccal úgy randizni, hogy előtte még nem beszéltünk egy kicsit... Szerintem köszönj neki nyugodtan suliban, és amikor lányokkal falkában járnak, kicsit sejtelmesen nézz mélyen a szemébe, és mosolyodj el - ettől meg fog őrülni akár bejössz neki első bikkre, akár nem;) Öcsin fejlesztettem ki, és neki MINDIG bejön:D Szemezz vele órán is, aztán óra után csak el tudod kapni valahogy, kérdezd meg ,hogy " te azt értetted? " vagy bármi. De szerintem megemlítheted neki egy idő után, hogy túl keveset jár egyedül... Annyi a lényeg, hogy ne nyomulj, ne menj oda hozzá minden nap! Egy idő után írhatsz neki facebookon is, de csak kérdezz meg valamit a faktról... és csak úgy "mellékesen" kérdezd meg, mizújs vele. Az elején ne legyél egyértelmű. Ez azért fontos, hogy a csaj ne ijedjen meg, és legyen ideje eldönteni, mit akar, és ha van izgalom ( jujj, most tetszem neki, vagy nem? ) akkor teljesen rá fog állni a témára. :) Aztán már elhívhatod. De azonnal belecsapni a lecsóba... Az nem jó.
2012. dec. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!