Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy jöhetnék össze egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisérleti Nyúl kérdése:

Hogy jöhetnék össze egy osztálytárssal? (lánnyal)

Figyelt kérdés

14/F


Van egy lány az osztályba aki bejön.Nem tudom,hogy ő mit érez irántam,de sokat beszélget velem.Ő jön oda sokszor és ha belenézek a szemébe nem fordul el...Lehet esélyem nála?

Mit tehetnék még?


2010. dec. 10. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Kérdez meg hogy lehet-e esélyed nála?
2010. dec. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
itt a karácsony, készülj neki valami aprósággal, elalél majd
2010. dec. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mond azt neki hogy 24cm a f@szod:D
2010. dec. 11. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindegy, csak valahogy add tudtára, h tetszik neked. A siker úgyis a külsődön múlik.
2010. dec. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A külsőmön?

Azt szívtam!xD

Igazából 1 éve szemezik velem meg ma kaptam tőle egy bőr szegecses karkötőt vagy mit.1-2 éve vágyok ilyenre.Bepróbálkozzak direktbe?

2010. dec. 11. 21:58
 6/10 anonim ***** válasza:

ezek alapján van esély :)

Tudod mit! Hívd el moziba, így ha megijedne, és mondaná, hogy nem úgy kedvel, kihúzhatod magad, hogy nem randiként mennétek...

Sztem ez beválhat...

(L, 18)

2010. dec. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
az osztálytárs tabu. várd meg, amíg már nem lesz az...
2010. dec. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Miért lenne az osztálytárs tabu???

Szerintem nagyin van esélyed,beszélgess vele sokat,finoman puahtolózz,h akar-e barátot,meg ilyenek.

Karácsony lesz,vegyél neki vmi csajos apróságot!

Kedveskedj neki,és így meglesz az!

14/L

2010. dec. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kérlek 14/L van msn-ed vagy skypeod?

Úgy meg tudnánk beszélni és kicsit tudnál talán segíteni!

2010. dec. 17. 09:06
 10/10 anonim válasza:
az osztálytárs azért tabu, mert még több évig fele fogsz találkozni minden nap. és no offense, de az ilyesmi szinte sosem úgy végződik, hogy utána tökjó haverok lesztek és jajdejó minden..
2010. dec. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!