Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 2 hónapja nem tudok elfeledni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja nem tudok elfeledni egy lányt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Több mint 2 hónapja bánatos vagyok egy lány miatt. Olyanokat tett, csinált amik miatt elfeledni nem tudom.Borzasztóan fáj mikor ilyen,, szerelmes" dolgokat látok/olvasok. Nem Vagyok egy nagy csajok szene,te de neki mégis tetszettem...Utána jött a tipikus,, legyünk csak barátok " duma...ez októberben történt. Mondta is, hogy februárban elköltöznek..messze.. De szerintem meg lehetett volna próbálni.. :"(

2014. dec. 26. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
A jó hír az, hogy minél messzebb van, és minél kevesebbet látod, annál hamarabb túl fogod magad tenni az egészen. Egy kis egészséges bánkódás nem árt, meg nem is ez lesz az első, de vigasztaljon, hogy túl leszel rajta, és a következő lányt sokkal jobban fogod szeretni.
2014. dec. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az biztos. Már szeretnék szeretni valakit... Csak a mai világban már egy kérdés is,, ciki"..:{
2014. dec. 27. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!