Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két és fél évig voltunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baggio0513 kérdése:

Két és fél évig voltunk együtt barátnőmmel,2 hónapja szétmentünk, de újra szeretne együtt lenni velem. Lehet ebből boldog párkapcsolat? (lent)

Figyelt kérdés

Szeptember végén szakítottunk, sok problémánk volt, mindennél jobban szerettük egymást, de a gondok felőröltek. Egy sráccal már nyáron csókig jutott, amit azonnal megbánt, és iszonyatos bűntudata lett. Megoldottuk, együtt maradtunk, de szptember végére kiborult a bili. Neki most volt a szalagavatója, és az idő szűke miatt helyettem nem tudott mást keríteni, csak azt a srácot akivel nyáron csókolózott. Úgy váltunk el, hogy lehetünk még együtt boldogok, de most nem megy. Ő összejött ezzel a sráccal, lefeküdtek egymással, és mikor megláttam őket együtt a buszon, letagadta és a szemembe hazudott. Egy hónappal a szakítás után kisebb nagyobb szünetekkel de elkezdtünk beszélgetni, érdeklődtem iránta és ő is irántam. Egy hét ilyen beszélgetés után találkoztunk, és lefeküdtünk egymással, másnap bevallott mindent. Azt mondta képes lenne mindent megtenni hogy megbocsássak. Nem lett abba a srácba szerelmes, és rájött arra, hogy semmi sem olyan nélkülem, bármennyire is szereti az a srác. Szakított vele, elmondta neki, hogy nem szerelmes belé, és nem szeretné kihasználni. De mi azóta sem jöttünk össze. Szeretne velem lenni, de közben nem szeretné teljesen kitörölni azt a srácot sem az életéből, mert hiába nem szerelmes, fontos számára. Azt mondja, hogy kellett ez, hogy rájöjjön, nem az kell neki h valaki szeresse, hanem hogy én szeressem.

Szerintetek mit kellen tennem? Napok óta megbeszéltük, hogy együtt vagyunk, de nyilvánosan továbbra sem beszél róla, és csak "húzza az időt". Én nem szeretném kezdeményezni a kapcsolat nyílvánosságra hozását, mert a hazugságok után nem tudok teljesen megbízni benne, bármennyire is ugy érzem h az életemnél is fontosabb.

Szerintetek lehetünk úgy boldogok, hogy nem képes azt a srácot eltűntetni az életéből?

Köszönöm hogy végigolvastátok.

21/F


2014. dec. 15. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Jóshoz elmentél már lehet hogy ő tudja.
2014. dec. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nem tűnteti el akkor felejtsd el.

Milyen érzés már hogy---> Fontos nekem és meg is dugott de közben pajtik maradunk és dumálunk meg találkozunk.

Lehet a hátad mögött le is fekszenek, te csak biztosítéknak kellesz, akihez lehet fordulni ha baj van, a megszokott ember. Az új meg az izgalmas. Ennyi idő után nehéz lesz elengedni és szar lesz tapasztalatból tudom de... minnél tovább húzod annál szarabb lesz. Ne hagyd hogy manipuláljon. Ne dőlj be a saját érzelmeidnek se!

2014. dec. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
káposzta jó csak felmelegítve...21 vagy,keress mást inkább :)
2014. dec. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ebből csak páratlan kapcsolat lehet, szép hármas. Te is érzed, hogy nincs rendben ez a szituáció. A csaj azt sem tudja, hogy mit akar, vagy nagyon is tudja, hogy mit akar. Két fiút akik külön nem jók neki, de összességében ketten már kielégítik az igényeit.
2014. dec. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bü*ös ri*anc...én az ilyet felgyujtanám
2014. dec. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elég egyhangú véleményeket kaptam. Köszönöm a válaszokat. Én megmondtam neki hogy nem fogom azt mondani hogy szakitsa meg a sráccal a kapcsolatot. Ha erre magától nem jőn rá akkor nincs mirol beszélni...
2014. dec. 16. 09:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Szard le, van millió másik, aki pl nem csal meg :p
2014. dec. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!