Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nincs kedvem egy kapcsolatban az "elsőzésekhez"?

Figyelt kérdés

Hülye megfogalmazás szóval elmagyarázom:D

Tegnap szakitott velem a barátnőm 1 év után, ami megvisel, de inkább az egyedüllét és a bizonytalan jövő tudata, mint az ő elveszitése..

És a bajom az, hogy nincs kedvem egy új kapcsolatot kezdeni, első tali, első randi, első csók, első szex, első közös hétvége, bemutatni családnak, barátoknak stb..

Valahogy ez, hogy megint a 0-ról a legelejéről indulok, annyira ijesztő és taszitó és nem csak a friss szakitás miatt.. Jobb lenne "in medias res" kezdeni egy kapcsolatot :D

Szerintetek ez csak az én fura szemléletem, vagy másnak is van ilyen problémája?



2014. dec. 27. 01:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
De,amikor ott fogsz tartani,hogy "első" minden,akkor piszkosul fogod élvezni mert újra boldog leszel :)
2014. dec. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kihagytam, lehet fontos info, hogy: 21/F
2014. dec. 27. 01:58
 3/15 A kérdező kommentje:
NS88 - nem tudom, pont ez a baj, hogy alapból egyszerűen elment a kedvem mindentől... benne voltam egy biztos kapcsolatban, mostmeg újra a játékba kerülni és kezdeni mindent megint a legelejéről..
2014. dec. 27. 01:59
 4/15 anonim ***** válasza:
66%

ha nem jöttél ki túlságosan a formából,akkor simán fel lehet pörgetni az eseményeket.

velem is volt ilyen,hogy szakítottam ki voltam mint a kutya,lementem egy szórakozóhelyre,felcsíptem egy elég jó csajt,hazavittem megdugtam.

aztán gondolkodtam,hogy miért is ne folytassam?

jobb mint egyedül bebas-zva lenni az önsajnálatban.

szóval kb odaköltöztem hozzá,elvoltunk együtt 4 hónapig,addig helyrejöttem az előző csaj miatt,aztán szakítottam az újjal mert már randizgattam egy olyannal,aki még jobb.

és nem is esett nehezemre a randizgatás,de vele sem húztam túl sokáig,mert nem vagyok az a nők után rohangászó.

2014. dec. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem azért ilyen a szemléleted, mert még nagyon friss ez az új helyzet, amibe a szakítás után kerültél. Közhely, de talán kis idővel jobb lesz és megint boldog leszel. :)
2014. dec. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyere inkább Assassin's Creedezni, addig sem agyalsz ilyen baromságokon, mint a nők.
2014. dec. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha tegnap szakítottatok,akkor nem csoda,hogy így érzel. El kell telnie egy kis időnek(vagy soknak,attól függ) hogy újra készen állj egy komolyabb kapcsolatra.Nincs ebben semmi furcsa ;)
2014. dec. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

4-es: baromi adom a szemléletedet, ha ebből a helyzetből én is hasonlóan jönnék ki, boldog ember lennék :D


5-ös: nem közhely, hasznos info, bár kérdéses, hogy igy lesz e...

Tudniillik úgy beleéltem magam ebbe a kapcsolatba hogy "na végre, akkor mostmár vége a szingliskedésnek, a szarul sikerült randiknak, a kikosarazásnak, meg a buta semmilyen lányoknak" - aztán sajnos mégse úgy jött össze és ez most gáz :D

2014. dec. 27. 02:06
 9/15 A kérdező kommentje:

6-os: oké xd


7-es: hát úgy legyen.. :D

2014. dec. 27. 02:07
 10/15 anonim ***** válasza:

Csak győzd kivárni :D Felesleges itt du.ni össze-vissza,boldog-boldogtalant azzal csak a gyengeséged tükrözteted,hogy ennyire meggyötört egy lány,hogy csak annyira vagy képes elmenni egy lánnyal még megd.god :D Arra bárki képes ...

Ja,hopp 18/L :DD

2014. dec. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!