Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy felejtsem el ezt a sracot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el ezt a sracot?

Figyelt kérdés

Kerlek titeket szidast vagy haszontalan valaszokat ne irjatok

Voltam egy buliba multheten es egy sraccal elkezdett kialakulni vmi kozottunk de kiderult hogy az unokahugyomba szerelmes (1ev korkulombseg unokahugommal) es kozbe ot csokolta a buliba a szemem lattara en mar beszeltem az unokahugommal de o erre semmit nem reagal. Hogy felejtsem el ezt a sracot? De kozbe a lelkemre kototte hoy unokahugommal ne beszeljek de en ennek ellenere megtettem mert nem akarok vele osszeveszni soha mert nagyon fontos nekem mi nem csak rokonok de legjobb baratok es lelki tarsak is vagyunk



2014. dec. 27. 06:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Az azért annyira nem lehet nagy szám hogy lobotómia kelljen ahhoz hogy elfelejtsed.
2014. dec. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
unokahugy XDXDXD
2014. dec. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Figyelj! Először is okos vagy, mert tudod, h jobb, ha elfelejted az ilyen szélhámosokat.

Másodszor is ez nagyon nehéz lesz. Sírd ki magad, mert az mindig segít. Ilyenkor kiadod magadból a feszültséget a sírással és ez által lecsökken a mérged is.

Harmadszor tudnod kell, hogy te egy erős és okos nő vagy . Aki azért is okos, mert figyelmeztette az unokahugát és a legjobb barátnőjét is egyben. Ez nagyon fontos, mert ha ezt egy fiú így megteszi, h van barátnője és mégis mással van az csak kihasználja őket, mind a két lányt és ez nem helyes, ez nagyon rossz dolog. A te dolgod, hogy figyelmeztesd, persze lehet, h nem hisz neked vagy megharagszik és kiakad és sír, de ez normális ebben az esetben, mert őt is átverték. Lányok tartsatok össze!!.

2014. dec. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!