Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van még esélyem...

Szerintetek van még esélyem vagy felejtsem el a srácot?

Figyelt kérdés
Szóval van egy évfolyam társam aki tetszik van közös óránk is és valószínüleg már tudja, hogy tetszik nekem mivel 2x írtam neki facen, de ezekre nem válaszolt pedig látta mondjuk lehet hogy azért mert akkor még volt barátnője (elvileg mostmár nincs). A srác nagyon félénk nem nagyon beszélget, gyakran hogyha elmegy mellettem akkor a földet bámulja ez miért lehet ?Légyszi segítsetek!
2014. máj. 25. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Szép vagy te is... barátnője van (volt), de azért játszod a hősszerelmest. Kíváncsi lennék a fejedre, ha a te pasidnak vallana valaki szerelmet.
2014. máj. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nics szó arról, hogy szerelmet vallottam volna neki ezt nem tudom hogy honnan szedted csak szerintem abból hogy írtam neki levette hogy tetszik, mert olyat kérdeztem amit bárkitől megkérdezhettem volna... és hát sztem rá jött de nem tudtam biztosan hogy barátnője van ha tudtam volna akkor nem írtam volna neki ... :(
2014. máj. 25. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!