Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam neki konkrétan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki konkrétan, hogy mit érzek iránta vagy felejtsem el a srácot?

Figyelt kérdés
csinálni akarok már vmit mert ezt a tétlenséget nem bírom.. viszont félek h akkor mindent elcseszek.. viszont nem tudom.. merjem e szeretni vagy ne? ilyen esetbe egyik oszt.társam mindig azt mondja beszéljek vele mert nem veszthetek semmit de ha nem beszélnék vele akkor meg bánnám h mi lett volna HA... de nem tudom h reagálna ha elmondanám neki a dolgokat.. mármint ha a dologból egy nem sülne ki akkor h viszonyulna utána hozzám.. lenézne vagy piszkálna vagy nem tudom..annyira fogalmam sincs mit csináljak.. meg hülyét sem akarok csinálni magamból :S
2010. jan. 14. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Előbb inkább azt mond meg, hogy a srác akiről beszélsz az egyik haverod, osztálytársad, vagy egy suliba jártok?
2010. jan. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
osztálytársam
2010. jan. 14. 20:39
 3/7 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2010. jan. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
16
2010. jan. 14. 20:54
 5/7 A kérdező kommentje:
de most már választ is kaphatok? :S :(
2010. jan. 14. 21:11
 6/7 anonim ***** válasza:
ha lány vagy,a hódítást hagyd meg a fiúknak,még ha csak 16 éves is,lehet,hogy neki kellene lépnie.szerintem inkább bandázzatok kezdetnek,lógjatok együtt,így nem lesz olyan kínos ha egyszer tényleg elmondod.
2010. jan. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyértelműen hülyét csinálnál magadból, semmiképp nem mondanám el!


17/L

2010. jan. 15. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!