Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az, hogy nem volt még barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az, hogy nem volt még barátom csak amiatt lehet, mert csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja, hogy szép vagyok, fiúk is, mégse akart még egyik se járni velem.

Nagyon rossz ez így, mert sokszor magányos vagyok és depressziós emiatt, és irigykedem azokra, akik kapcsolatban vannak...

Mindig elkeserít, ha látom, hogy egy velem egyidős lánynak milyen helyes barátja van, milyen boldogok.

Lehet ez amiatt van, mert a barátnőim is ilyenek, csakhogy ők nem is akarnak ezen változtatni.. lehet nyitnom kéne kicsit új emberek felé, új társaságot, s ezáltal fiút is találni.

Mi a véleményetek?

Kérlek vegyetek komolyan! 15/L



2014. dec. 27. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Még ha csúnya lennél, akkor sem amiatt nem lenne. A lehetséges okok a következők:

1. valami defekted van,

2. túl válogatós vagy,

3. még csak 15 éves vagy.

2014. dec. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet szép vagy de elviselhetetlen ! a stílusod ezt így neten keresztül nem lehet megmondani ahoz ismernem kéne
2014. dec. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Oké, komolyan veszem: agymosott zombi vagy, akit úgy rángatnak zsinóron, mint egy marionett bábut. Olyan betegesen függsz másoktól, hogy észre sem veszed a fától az erdőt.
2014. dec. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha mindenki azt mondja, hogy szép vagy, akkor valószínűleg nem azért nincs barátod, mert csúnya lennél. Ugyanakkor még fiatal vagy, előtted az élet, ne foglalkozz vele, hogy veled egykorúaknak barátja van. Az pedig, hogy a barátnőid milyenek, nem tudom miért kell, hogy befolyásoljon téged. Lehet, hogy csak neked kell változni, nem új társaságot keresni.
2014. dec. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a hidegség árad belőled, akkor előfordulhat.
2014. dec. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!