Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem rég szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem rég szakított velem, elég csúnya szakítás volt. Lehetséges hogy ki jön rajta a hiányérzet?

Figyelt kérdés
Most olvastam el az Adam JoyRider-visszaszerzem az exem című könyvet, és a szünetnél tartok. Lehetséges hogy a szünet közben hiányozhatok neki? Annak ellenére hogy nem volt szép szakítás?

2014. nov. 27. 03:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Sok minden előfordulhat.

Mikor én szétmentem a jelenlegi barátommal, nem gondoltam, hogy lesz még belőle valami, és eltelt pár hónap, mire újra kezdtük. (Más kérdés, hogy már nem akarom ezt a kapcsolatot).

De szinte nem volt olyan exem, akivel ne lett volna újrakezdés.

2014. nov. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha szakított akkor ennyi volt. Persze lehet, hogy megint össszejöttök, de annak mi értelme? Nem lesz már ugyan olyan. Minden szakításnak oka van, és ha már idáig eljutott egy kapcsolat, akkor nem vagytok egymáshoz valóak.
2014. nov. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy hasznos lenne egy ilyen könyv...
2014. nov. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha csúnyán szakítottatok nem biztos.Én az exeim közül csak azzal maradtam később baráti viszonyban akikkel nem volt botrányos az elválás.Viszont egyikkel sem jöttünk össze újra.Nem tudom a részleteket nálatok,ha gondolod írj priviben.
2014. nov. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, az igazság az, hogy nagyon hasznos volt a könyv, az összes hibát elkövettük, hol ő hol én, voltak olyan pontok, ahol írásban kellett a dolgokat foglalnom, és volt az a pont, hogy olvasd vissza, akkor mintha pofon vágtak volna, hogy ennyire egyszerű a dolog, és mi volt helyette? vita, vita... most próbálom a szünet alatt rendbe szedni magam, és talán lehet esély, nem mutat ki semmi érzést, de ugye a másfél év alatt kiismertem annyira, hogy szív-ész döntés volt. megviselte. lehetett volna lehetőségem bizonyítani, de nem tettem. nagyon sok mindent nem vettem észre, csúnya szakítás az én "tüzes" tulajdonságnak köszönhetem, nem ért váratlanul a dolog, de mégis kiakadtam, persze ő nyugtatott, sőt ő volt aki oda jött hozzám mikor fagyoskodva sírtam. és vitt haza.

szívesen elmesélem privien a dolgot. :)

2014. nov. 27. 13:08
 6/7 anonim ***** válasza:
nalam is volt csunya szakitas egyszer :) irhatsz privibe :) meselhetunk egymasnak :)
2014. nov. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
írtam. :)
2014. nov. 27. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!