Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha nem közeledik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem közeledik hozzám?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal sokat beszelgetünk suliban, fbn, mindenhol, jó barátok vagyunk már 1 éve. Barátnői szerint bejövök neki, de ő szerintem csak abrátként kezel. Ha kettesben vagyunk is valahogyan, eszében sincs közeledni hozzám, csak a duma, duma. Nekem kéne kezdeményeznem? Ha igen, akkor mégis hogyan?

2014. dec. 28. 00:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fürödj meg.
2014. dec. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Na várj most te vagy a férfi vagy sem?
2014. dec. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Neeeeem! eszedbe ne jusson. Hol hallottál már olya, hogy a fiú kezdeményez? Lófszt. Várd meg, míg a csaj felcsinál.
2014. dec. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Fogd meg a mellet, vagy a vaginajat beszelgetes kozben, es vard a reakciot.

pofon= fail

semmi reakcio, mosoly= kůřvã

hát ezt itt így, most = siker

2014. dec. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
na, azért vegyetek már vissza. 16 éves fiú! vagyok, elég bonyolult a kapcsolatunk, de rohadtul nincs önbizalmam egy lánynál, ha egy árva jelet sem mutat, hogy bejönnék neki. mondhatni futok utána már 1 éve és várom a megfelelő pillanatot, de egyre inkább úgy érzem, hogy csak barátok maradunk, mivel esze ágában sincs egy jól időzített mosolyt vagy egy pillantást vetni, amiből tudnám, hogy mi a helyzet.
2014. dec. 28. 00:17
 6/11 A kérdező kommentje:
hozzátenném hogy egy nagyon szép, ápolt, kedves, aranyos lányról beszélünk, akinek még egy jelentős kapcsolata sem volt. ő is 16 éves
2014. dec. 28. 00:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Idefigyelj, az ég áldjon meg! Sokat beszélgettek, Ráadásul kettesben is. Mégis milyen jelekre vársz még? Jelenjen meg egy üstökös, mint jézus születésekor? Szarjon meked matyómintás nyuszibogyókat? vagy mégis mit vársz? Te beszélgetsz sokat olyan lánnyal, aki a hátad közepére se kívánsz?
2014. dec. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nyilván azért áldozza rád az idejét, mert bejössz neki. Duma, meg duma? Hát, el kell keserítselek, a lányok ilyenek. Sokkal fejlettebb a beszédkészségük, mint a pasiknak, akik inkább a tettekben mutatják meg magukat. Kell is a fejlettebb beszédkészség, hisze a gyerekeket is meg kell valakinek tanítani.
2014. dec. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Legyen igazatok. Szilveszterkor elhívtam bálba, utána nálunk alszik (meg még pár fiú haverom). Először úgy volt, hogy a barátnőjével jön ide aludni, de az lemondta, ezért kicsit húzódzkodott neki, hogy jaj most mi lesz, mit fogok gondolni(mármint én). Ezt a barátnőjétől tudom, nem nekem mondta. Majd valamivel bepróbálkozok szilveszterkor :)
2014. dec. 28. 00:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy lány meg sok fiú haver... egyből bevágod a közösbe? Ebből nem lesz kapcsolat :D
2014. dec. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!