Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem közeledik senki hozzám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem közeledik senki hozzám?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy bulikba és más hejeken is néznek Lányok de nem jönnek oda hozzám ha oda megyek mellé akkor se ha tancolni akarok akkor pedig elmegy onnan (:

Akik nagyon ritkán táncolnak velem azok meg nem éppen az esetem :D A másik pedig az, hogy általában csak sima barátként tekint rám minden csaj:D 19/F



2012. máj. 18. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:

nem vagy elég tökös, és/vagy elég kigyúrt, magas, jóképű

De inkább a tökösségre buknak

f18

2012. máj. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha barátként tekintenek rád akkor nem az a baj, hogy csúnya vagy, hanem hogy mókamester vagy vmi ilyesmi.

Ha meg csúnya vagy, a csúnya lányok tetsszenek neked!

2012. máj. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Valószínű azért mert nem jártál iskolába. A helyesírásod alapján 8 évet jártál suliba, hétszer elsőbe, egyszer másodikba.
2012. máj. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
csúnya vagy és büdös :D nah jo viccen kivul nem tudom :/ lehet , hogy nem vagy az esetuk vagy ragyas a keped vagy dagadt vagy am ne cikizz az iras miatt mert telorol vagyok ;)
2012. máj. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Egyik se talált am meg lassan végzős vok Közép Suliba és bunkók véleményére nem vagyok kiváncsi köszi:D

75kg vagyok lejárok gyurni is heti 2-3x 175cm magas vagyok és nem vagyok ragyás:) De azért köszi a válaszotokat:P

2012. máj. 23. 13:55
 6/10 anonim ***** válasza:
hát nem öltözöl ügy mint egy "Páwa", a mai csajok arra (legtöbbjük)buknak h jól öltözött legyél, és legyen lóvéd. Ez a baj a ami lányoknak nagyon ritka már az a lány aki ezeket nem nézi hanem milyen vagy lelkileg kedves meg ... sztem te is tudod
2012. jún. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Persze azért ezekkel naggyából tisztába vagyok meg úgymond próbálom divatosan öltözködni de nem Páwán :)

Köszi a válaszodat :P

2012. jún. 13. 18:06
 8/10 okoska31 ***** válasza:

nézzünk egy alternatív megoldást.


Akik táncolnak veled, azokkal kezdjél. Több következménye van/lehet:

egyrészt szerzel némi tapasztalatot/önbizalmat

a többi - neked tetsző - csaj látja, hogy nem vagy sem lúzer, sem hibbant, mert van csaj, aki szóba áll veled

esetleg kiderülhet, hogy aki annyira külsőleg nem jött be, egy rendkívül értékes ember, és hopp, már el is keltél.

2012. jún. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm Válaszodat legközelebb így teszek :)
2012. júl. 1. 20:22
 10/10 anonim ***** válasza:

Alacsony vagy. Bocsi, de ez van. Ha még tájszólásod is van a helyesírási hibáid mellé, ne csodálkozz, h nem kellesz senkinek.


Amúgy meg mit sír a szád, 19 évesen még előtted az élet, de hogy a sült galamb a szádba repüljön azt ne várd. ;)

2012. júl. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!