Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyha éreztem közhtem és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha éreztem közhtem és a pasi között azt a szikrát, akkor miért nem közeledik hozzám?

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert attól hogy te érzed nem biztos h ő is
2013. jan. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy kapcsolat kettőn áll. Szikrázhat az egyik fél akármennyire, ha a másik oldalon ez nincs meg.
2013. jan. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy szikrától még nem kell senkinek senkihez közeledni, és nem jár kapcsolattal. Szépen is néznénk ki ha mindenkivel az embernek kapcsolata lett volna akivel "szikrázott".
2013. jan. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Attól h te jóképűnek tartod őt (a "szikra" nálatok lányoknál ezt jelenti), még nem biztos, h te is bejössz neki.
2013. jan. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A szikrázáshoz nem elég a jóképűség... vagy fordítva: nem csak attól érzem a szikrát, hogy jóképű egy pasi. Ennyi erővel minden jó pasitól beindulnék, de nem így van :D
2013. jan. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Dehogynem elég. Mondjuk aki nagyon válogatós, annak nem elég h jóképű legyen a pasi, hanem iszonyatosan jóképűnek kell lennie.
2013. jan. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért, lányom, mert te sem közeledsz hozzá.


NŐ vagy, a fene egye meg, szerezd meg, amit akarsz!

2013. jan. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!