Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudok nélküle meglenni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok nélküle meglenni és szeretem őt de félek nem leszek szerelmes pedig nagyon szeretnék az lenni és belé. Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tavasszal összejöttem egy akkor 15 éves fiúval én akkor 18 voltam. Nem érdekelt a kor mert nagyon tetszett és már az elején mikor még össze sem jöttünk már szerettem.

4 hónap után szakítottunk mert unalmasnak és semmilyennek éreztem az egészet és nagyon üresnek. Ősszel összejöttem egy fiúval de mégis az exem hiányzott így 2 hét után szakítottam vele és nem bírtam ki így újra összejöttem az exemmel. Ekkor ő már 16 én 19 lettem, jó volt vele de aztán megint szakításra került sor mert féltem sosem leszek szerelmes belé. És összejöttem egy velem egyidős fiúval aki mindenben tökéletes volt nekem de mégsem tudtam szeretni és idővel csak idegesített és rossz volt az egész mert ő elég érzéketlen volt és ekkor is csak a 16 éves exem járt a fejemben nem bírtam nélküle.Most újra találkozgatunk és úgy néz ki újra együtt leszünk. Régebben sok fiú csalódást okozott mint megcsalásilag mint fizikai bántalmazásilag és mikor 15 voltam az első "nagy szerelemnél" voltam igazán szerelmes azóta nem mert félek szeretni és félek a csalódásoktól ezért midnig ha valami kezd üres lenni menekülök. De ő az első aki nélkül nem bírom mégis bennem van az hogy elhagytam már kétszer is, de nem a szeretet hiánya miatt mert ő igazán szeret még szakításkor is csak én vagyok neki az egyetlen, mikor egyedül volt sem érdekelte más rajtam kívül. Tudom ő igazán szeret és szerelmes és szeretnék én is az lenni belé és mindent megteszek és érzem is hogy belé lehetek szerelmes de félek kiengedni az érzéseim és nem tudom hogy csináljam. Nélküle nem megy legyen bárki akár jobb nála az sem érdekel csak ő és én ezt egy nagy jelnek érzem , hogy ő lehet az a bizonyos igazi. Szeretet és a nagy szerelem érzése éltet engem, mindig erre vágytam/vágyok.

A sok éves csalódásoktól lehet már nem leszek sosem szerelmes? Vagy idő kell mire elmúlik minden rossz benne és észhez térek?

(az is rossz most hogy azért hiányzik a másik exem is de a megszokás miatt és az tudom múlni fog mert ő nem adott annyit érzelmileg 19 éves létére mint egy 16 éves)



2014. dec. 28. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Arra nem tudok neked választ adni, hogy leszel-e mg szerelmes, de ha még picit érsz, rá fogsz jönni, hogy nagyon nem minden a szerelem. Jó és szép dolog, általában kb fél évig tart, ennyi idő kell ugyanis hogy a szerelem érzését kiváltó anyagok szintje elkezdjen csökkenni.... nagyon jó lenne, de sajnos sosem tart örökké :) és sajnos ha egyszer elmúlt, nem fog csak úgy visszajönni, ha csak nem újítasz.... a szeretet viszont (jobb esetekben) megmarad, és én szerintem ez a fontos....ha szereted és jól érzed vele magad stb teljesen fölösleges a rózsaszín ködre várni...
2014. dec. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A szerelem átmeneti dolog ezt tudom. Rosszul fogalmaztam, én inkább azt az eget megrengető szeretetre gondolok ami hozzá köt és ne tudjam elengedni. Mert annyi sok csalódás ért más pasik által, hogy mostanában egy kapcsolatban elég nekem ha valami ami jó és az kicsit meggyengül és én máris menekülök. Ahogy valami nem jó nekem egyből rágörcsölök és kis problémából hegyet építek. Például mikor először voltam vele 2 hétig semmit nem csináltunk bent ültünk filmeztük és jó is volt nekem, de elkezdtem gondolkozni hogy ez most már unalmas és a végére addig gondolkoztam még az egész kapcsolatot unalmasnak tartottam pedig utána jöttem rá hogy végképp nem az volt. Vagy a suliban felidegesít bármi vagy bárki és máris rá hárítottam az idegességem, vagy csak épp megjött és már akkor is összetörtnek elveszettnek érzetem magam. Úgy érzem érzelmileg igazi degenerált vagyok a gyenge pillanataimban és nem tudom hogyan kezeljem ezt. De nem érdemli meg hogy rajta vezessem le az én hülyeségemet és minden ártatlan dologra ráhárítsam. ( bocsi a kisregényt úgy érzem ma nem megy nekem a fogalmazás)
2014. dec. 28. 11:01
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

nem vagy érzelmileg degenerált, egy hibád van, nő vagy :)

ebben a fázisban én is voltam mint te...Első nagy szerelmemnek az lett a vége h 2 év után sikerült félredugnia, én meg akkora rózsaszín ködben voltam, hogy vele képzeltem el az egész életem... naiv 17 éves kor, nagy ő meg hercegek fehér lovon, biztos mindenki vágja mire gondolok :D konkrétan 1 év kellett, hogy talpra tudjak állni, hiába ismerkedtem meg remek srácokkal, hiába randiztam, már a kákán is a csomót kerestem, hogy ez miért nem lesz jó, és akkora marha nemlétező kifogásokat kerestem hogy komolyan vicc volt. aztán elgondolkoztam azon, hogy azért mert valaki egyszer átvágott, az nem jelenti azt, hogy ezentúl mindenki átfog, szépen lassan legyűrtem a magam köré felhúzott kis falakat, és újra szerelmes lettem, bár szerelmes már nem vagyok, de így 3 év után is jobban szeretem és tisztelem a párom mint eddig bárkit :) ne aggódj, a felnőtt kor küszöbén vagy, de még hidd el valahol tininek számítasz érzelmileg, meg fog oldódni minden. feszkó levezetésre meg keress valami hobbit, sportolj, vagy csinálj bármit ami kikapcsol, ne őt bántsd a múltbéli és jelen sérelmeid miatt, mert ő fogja megunni, ha folyton csak a "hisztis" éned kapja ;)

2014. dec. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!