Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok 1 lányba de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok 1 lányba de nem merem elmondani, ez igy helyes lenne?

Figyelt kérdés
a probléma az hogy én 18 vagyok de ő csak 14 szerintem sokan elítélnének minket a korkülönbség miatt. 4 év az nem sok de ebben a korosztályban igen! én 1 komoly kapcsolatra vágynék már igy 18 évesen, de szerintem ő nem szeretne még 1 komoly kapcsolatot, mivel csak 14. na meg 1 kapcsolatban szerintem az igényeink is mások. elmondjam neki? vajon próbáljuk meg? nem akarom hogy elítéljenek e miatt

2014. dec. 27. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Miert is itelnelnek el? Mert ket ember szereti egymast? Senkinek semmi koze nincs hozza. Egy probat meger szerintem, biztos te leszel neki az elso. Biztos veled kepzelni el az eletet ki tudja. Meg kell probalni,ismerkedj vele. 3Honap alat el tudod szerintem donteni h meg is milyen. :)
2014. dec. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te magad részben megadtad a választ a kérdésre. 4 év nem sok, de ebben a korban még igen. Egy 14 éves lány nem hiszem, hogy elég érett lenne komoly kapcsolatra. Akadnak kivételek, de a többség éretlen, akkor is ha úgy érzi nem. Kapcsolatba szerintem ne menjetek bele, akkor meg inkább azt se mondd neki, hogy szereted. Lehet pár hónapig úgy érezné szeret, aztán megúnna. :(
2014. dec. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mindenképpen mond el neki szerintem.Én 14/L vagyok és komoly kapcsolatot szeretnék csak a srác 20 éves és kitudja lehet ő is ezért nem lép komolyabban mert ugyanúgy gondolkozik mit te.Szóval csak hajrá egy próbát megér lehet ő is így érez irántad:)Amiatt meg ne aggódj hogy megszólnak emiatt ha valaki be akar szólni az megteszi úgyis ha idősebb a párod.Egyébként a baráti körömben is van ugyanilyen korkülönbség és őket még egyszer sem szólták meg emiatt.Ha a lány idősebbnek is néz ki a koránál akkor meg végképp nem fog senkit érdekelni.
2014. dec. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem is mondd el neki :) ha megpróbáljátok szerintem nem vesztetek semmit vele :) az élet útjai kifürkészhetetlenek szóval ki tudja mi forr ki belőle a végén :) mások véleményével meg ne foglalkozz ! Nekem 15 évesen kezdődött az első komoly kapcsolatom több mint 2 évig tartott . szóval én drukkolok ;)
2014. dec. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szilas.tamiii válasza:
Mindenképp el kell neki mondanod...ki tudja lehet hogy te is bejössz neki szerintem valahogy tudasd vele a helyzetet :* Vagy mutasd ki pl.: Mosolyogj rá nézd őt sokat és tudni fogja , hogy valami van :)
2015. jan. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!