Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy párom elég régóta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy párom elég régóta, szeretem öt, de közben beleszerettem egy másik fiuba is, és most bajban vagyok, mert mindkettöt szeretem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. jún. 16. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem szereted az elsőt, csak azt hiszed.
2014. jún. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szeresd a lovat
2014. jún. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha lenne még Balázs show, becsalnának téged és jó lenne a műsor
2014. jún. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Legyél a másodikkal, sosem szerettél volna bele, nem?
2014. jún. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

na hasonló helyzetben voltam én is.. nagyon fiatalon jártam egy fiúval, akkor azt hittem, hogy őrülten szeretem, ő is szeretett engem valamennyire, de megcsaltam kétszer is szegényt. Ezért szakitott velem.. Tudtam, hogy miattam volt az egész, hónapokig bőgettem.. Aztán megismerkedtem valakivel, akibe megint szerelmes lettem.. 3 évig voltam együtt vele. De a 3 év alatt kb félévente vagy évente rámirt a volt barátom, akiről beszéltem az előbb. Eszembe juttatott mindent, hogy milyen volt akkor, mindig elmondta, hogy nem tudott elfelejteni pedig csúnyán viselkedtem vele, hogy sokat gondol rám, és érez is irántam.. Persze én sem tudtam őt elfelejteni és én is éreztem iránta elég sokat. Én is sokat gondoltam rá, titokban róla álmodoztam és arról, hogy újra együtt leszünk. Persze tudtam, hogy van nekem valakim akivel már rég együtt vagyok és aki sokkal jobban szeret nála, és minden tőle telhetőt megtesz értem. Sokszor akartam szakitani vele, a régi miatt de valahogy soha nem tettem meg, mert szerettem.. Szóval én is két tűz között voltam.. A régi bizonytalan volt, én nem tudtam, hogy komolyan gonddolja azokat a dolgokat, amiket mondott.. Aztán a fiúval, akivel majdnem 3 éve együtt voltunk, eldurvultak a dolgok.. Mindig nagyon féltékeny tipus volt, de aztán már annál is több lett.. Bármit csináltam én voltam a hibás. Mindig rámkent valamit, a legapróbb dolgokért. Kb. azért is veszekedett velem ha elővettem egy tollat a táskámból, vagy ilyenek. Aztán egy ilyen krizis után újra rám irt a régi fiú. Mindig nagyon örültem mikor irt, mert tudtam nem csak én gondolok rá. Szóval rám irt. (A 3 éves pasim nagyon ritkán tudott a mi beszélgetéseinkről) Szóval egy kritikus veszekedés után kidobtam a pasimat, pont azután amikor rám irt a régi. De a sok veszekedés alatt nagyon sokat változtak az érzéseim iránta. Szóval szakitottunk. Már aznap találkoztam azzal a régi fiúmmal, azután találkozgattunk, megbeszéltünk mindent, ami történt abba a 4 évbe, amikor keveset beszéltünk, leginkább a pasim miatt, megbeszéltük, hogy ha nem irtam neki vissza az miért volt, hogy folyton egymás profilját néztük meg ilyenek.. másfél hónapja újra összejöttünk és sokkal jobb minden a fiatalkori 1 évünknél és a volt pasimmal akivel 3 évig voltam. Sokkal jobban szeretem őt és sokkal komolyabban gondolom.. a világért sem csalnám meg. És érzem, hogy ő is igy érez.


Remélem ezzel a regénnyel segitettem valamit. :D

2014. jún. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!