Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit csinálnátok egy, már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok egy, már két éve viszonzatlan szerelemmel?

Figyelt kérdés

Nem tudok kiverni egy srácot már "egy ideje". Vicces, a testvérem egyik legjobb barátja (ezért is érdekes a helyzet kissé). Pedig volt már barátom is, miután megismertem Őt (azóta végetért az) de még mindig ő jár a fejemben. Most szilveszterkor is egy buliban leszünk, a szalagavatós bulinkon is ott volt, sőt, ő vitt haza (aha kettesben voltunk, én lúzer meg csak megköszöntem a fuvart, és mentem...)

Mit tegyek? Durván beleestem, esküszöm a falnakrohanás kevésbé lenne fájdalmas. Még verseim is vannak hozzá...



2014. dec. 28. 21:04
 1/8 A kérdező kommentje:
hm jó kis félreérthető mondat lett az első...:D *a fejemből (pontosítok:3)
2014. dec. 28. 21:06
 2/8 anonim ***** válasza:
2 Eve nem.viszonozza? Probald elfelejteni dehanem megy akkor legyel nagyon kedves es hasznald a humor erzeked mer afiuk a humoros csajokat birjak de azer lassa h komoly is tudsz lenni
2014. dec. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nemis, hogy nem viszonozza... nem is biztos, hogy tisztában van vele. Bár elég egyértelmű szerintem. Ő is tudja, hogy van humorom, mégsincs semmi:)
2014. dec. 28. 21:10
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Le kell köpni. Dögöljön meg
2014. dec. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért nem próbálsz meg akkor lépni?


Bocs, de amikor hazavitt, lépned kellett volna valamit. Koránt sem biztos, hogy nem lehetne semmi...


19/L

2014. dec. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is lenne rá azért esély, hogy legyen valami, ha lépnél. Ne legyél olyan, mint én, én 5 éve élek viszonzatlan szerelemben, ne tedd! Inkább próbálkozz és lesz, ami lesz. Vagy összejön és akkor boldog leszel, vagy visszautasít, de akkor már legalább nem leszel kétségek között és idővel képes leszel továbblépni azzal a tudattal, hogy legalább megpróbáltad.
2014. dec. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

utolsó: tudod, igazad van (és a többieknek is) te miért nem fogadod meg a saját válaszod?:)

és azt hiszem, ha lesz elég bátorságom, majd szilveszterkor lesz ami lesz:)

2014. dec. 28. 23:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Jól teszed, kedves Kérdező! :)

Én sajnos azért nem tudom megfogadni a saját válaszom, mert lehetetlenség.... idősebb, nős, stb.

2014. dec. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!