Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges, hogy újra belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy újra belém szeret?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 hónapig voltunk együtt, utána 1-2 hete már valahogy olyan érdektelen lett. Beszéltünk, azt mondta, hogy valahogy már nem érez szerelmet. Elmúlt. Van rá esély, hogy rájön, hogy nem akar elveszíteni, vagy hogy mégis szeret? Osztálytársak vagyunk, minden nap látjuk egymást, ö új osztálytárs, az osztályba jövetele után 1 hónappal jöttünk össze.

És mit kéne tennem, hogy visszaszerezzem, ha ez még lehetséges?



2014. nov. 27. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez egy elég rövidke kis "kapcsolat" volt. Nem biztos, hogy mély nyomokat hagyott benne.

Szerintem még nem is ismeritek egymást igazán.

2014. nov. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, épp ez a gondom. Hogy nem is volt időm mély nyomokat hagyni benne. Igazad van, nem ismerjük egymást eléggé... én viszont beleszerettem, és ez 1 hónap után is fájdalmas. És nem tudom, hogy mit tudnék csinálni, hogy újrakezdjük, ha már nem érdeklem.
2014. nov. 27. 10:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe.Nem tartom valószínűnek hogy valaha is szerelmes lett volna beléd.Gondolom megtetszettél neki,volt párszor szex,és részéről ennyi.
2014. nov. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem volt szex, 17 évesek vagyunk. Ő őszintén megmondta, amikor kérdeztem, hogy már nem érzi azt, nem tudja, hogy miért, sokat gondolkodott rajta. Nincs meg az a +. Egy hónapig jó volt, de utána elmúlt.
2014. nov. 27. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!