Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet elfelejteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elfelejteni egy viszonzatlan szerelmet?

Figyelt kérdés
az hogy 'legyek a barátaimmal mozduljak ki ismerkedjek' stb nem jött be. esetleg valami jo tanács? mar lassan egy éve szenvedek ez miatt es eluldozom azokat akiknek tetszenek, mert mas teszik aki nem szeret. :/ 15l
2014. dec. 4. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. dec. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Koporsószeggel.


Vagy egy másik szerelemmel.


Alkohol pár óráig hat


De így ennyi

2014. dec. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
másik szerelem volt mar de mikor vege lett rajottem hogy meg mindig ezt a fiut szeretem. az alkoholtol pedig megjobban elojonnek az iranta erzett erzelmeim..
2014. dec. 4. 21:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos végig kell élned a szenvedést,fájdalmat,míg nem jön valaki,aki éppúgy megfog,mint ő annak idején.Nyilván nem lesz könnyű ilyet találnod,de megéri várni.Legalábbis elvileg,mert én ugyanígy vagyok,és már annyira nem hiszek ezekben a dolgokban,csak éppen egy kicsit.
2014. dec. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom, mit érzel... én már 3 éve viszonzatlan szerelemben vagyok, pedig másfél éve nem is láttam. Nekem van is kapcsolatom most, ami szereteten alapul, mert a szívem még mindig az övé. Tovább akartam lépni, én azzal vigasztalom magam, hogy jobb egy olyan kapcsolatban, ahol nem vakít el a szerelem és tisztán látsz, elfogultság nélkül. :) Mondanám azt a sablonszöveget, hogy "az idő minden sebet begyógyít", de ez elég tág fogalom, talán évek is kellenek és még akkor sem biztos, hogy sikerül. Szóval ebben az esetben az is fejlődés, ha kevésbé szenvedsz és kevesebbet gondolsz rá... :) Talán csak akkor múlik el, ha találsz valakit, aki erősebb érzelmeket vált ki belőled (kevés rá az esély).
2014. dec. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!