Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan házasság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan házasság, amelyben 15-20 év alatt egyik fél sem csalta meg a másikat, még GONDOLATBAN sem?

Figyelt kérdés
Képes valaki iyen mérvű hűségre?

2014. dec. 29. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ez már fölösleges

bőven elég, ha a tetteiben nem nyilvánul meg

a gondolatainkat nem tudjuk irányítani

2014. dec. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan van, hogy nem csalta meg, de hogy még gondolatban sem az majdnem kizárt.
2014. dec. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a 4 éves kislányok fejében, de még ott se túl gyakori.
2014. dec. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
extrém ragaszkodás, veszélyes dolog xd
2014. dec. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Aki gondolatban sem gondol másra, onnan menekülni kell, mert az betegesen ragaszkodó egyén.


Ez nem hűség, ez eszetlenség. Nem attól lesz hűséges valaki, hogy nem néz meg egy neki tetsző másvalakit. Nekem a párom a legszebb a világon - de ettől még vannak nagyon szép nők a világon, akiket szívesen megnézek. Sőt, el is tudom képzelni, hogy ezt vagy azt alkotnék velük - de soha, semmilyen körülmények között nem tenném meg, akkor sem, ha ők maguk lépnének elém, hogy hajrá. Egyszerűen azért, mert a barátnőm nem ezt érdemli. De amúgy gondolatban ő is el tud ábrándozni ilyen-olyan pasikról, és megmutatja, hogy na, ő jól néz ki. Hűséget fogadtunk egymásnak, de nem börtönt meg kalodát :)

2014. dec. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most ezt miért akkora probléma,ha gondolatban megcsalják a másikat? Vagyis hát az nem is megcsalás,minden ember fantáziál,ebben nincsen semmi rossz :)
2014. dec. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mar miert ne letezhetne?

En inkabb azt tartom betegesnek es termeszetellenesnek, hogy az emberek megprobaljak raerolteni masra a sajat vilagnezetuket, ahelyett, hogy elfogadnak azt. Azert, mert valakiben nem merul fel a gondolat, hogy massal is csinalna, egyaltalan nem jelenti azt, hogy az illeto betegesen ragaszkodo. A baj az, hogy olyannyira eldegeneralodott a tarsadalom, hogy ha valaki kicsit is mas felfogassal rendelkezik, es nem akar mindenkivel lefekudni, akit meglat, akkor az visszafolytott es beteg. Pedig pont az ellenkezoje az, ami nem normalis.

Dontes kerdese, hogy tudatosan elunk, vagy sem.

Persze mindig konnyebb az egyszerubb utat valasztani, de a mai napig vannak emberek, akik nem igy tesznek.

2014. dec. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a kapcsolatunk 13 évében még gondolatban sem csaltam meg a páromat, ő sokszor kacsingatott más nők felé az utolsó években, de tettlegesen szerintem nem csalt meg. Aztán ahogy elváltunk, kinyílt a világ és elkezdtem másokkal is ismerkedni. Ennek több, mint egy éve, de még mindig nehezen megy, mindenkit hozzá hasonlítok magamban.
2014. dec. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!