Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőmmel egy hetet alig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel egy hetet alig beszéltem,2 napot semmit beszélni akart ma velem de nem találkoztunk mert nem értük el egymást, de ma este ír . Mi tévő legyek? Hosszú sztori

Figyelt kérdés
ír ,hogy szeretlek és puszi meg minden ilyen . De ezelőtti héten alig beszéltünk ha facebookon irtunk alig válaszolt ,most meg megeredt a nyelve és holnap akar jönni hozzám . Ezt most hova rakjam ? Ha szakítottunk volna is akkor is egy helyre mentünk volna szilveszterezni mert már 2 nap alatt ő nem tudott volna máshová szerveződni (Azért ő mert az én régi barátaim). Most csak azért csinálja,hogy ne legyen olyan kínos a szilveszter? Van egy csavar is az egészben , ez nem is 1 hete kezdőtött csak akkor kezdett igen komoly lenni a dolog . Neki egyik barátnője meghallgatott mindig és minden bajomat elmondhattam neki ,és az elmúlt 2-3 napban jöttem rá,hogy ő eddig sokkal többet tud rólam mint a barátnőm és kezdtem beleszeretni és ez kölcsönös . Sirni kezdett amikor mondtam ,hogy a "barátnőm" mégis szeret és nem szakítani akar . A barátnője is velünk szilveszterezik . Most akkor én mitcsináljak ? Mind kettőt szeretem valamilyen szinten . Csak a barátnőmmel több az emlék ,mondjuk csak 4 hónapja vagyunk együtt . Mitcsinálnátok a helyemben ? :@

2014. dec. 29. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Szakits a csajjal jöj össze a másikkal
2014. dec. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem akarom megbántani sem, és ha össze jövök vele akkor őt fogja utálni mert összejött velem ..
2014. dec. 29. 19:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem szakitasz vele akkor meg a másik lányt bántod meg...

Vagy probálj kibékülni a mostanival beszéljétek meg

2014. dec. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor az elég szemét dolog lenne, mind a te részedről, mind az másik barátnő részéről. A jelenlegi barátnőd így is úgy is megbántva fogja érezni magát, ez kikerülhetetlen. A barátnője pedig nem is barátnő, ha összejön veled. Milyen lenne együtt lenni egy másik lánnyal úgy, hogy tulajdonképpen együtt csesztetek ki egy lánnyal?

Szóval szerintem a legésszerűbb, hogy szakítasz a barátnőddel, de nem is jössz össze a másikkal.

2014. dec. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen szeretném megbeszélni csak a másik lányt se akarom megbántani . Olyan rossz szituáció ez és baromi kínos.
2014. dec. 29. 19:35
 6/7 A kérdező kommentje:
De szeretem mind kettőt valamilyen szinten és nem tudnám mitcsinálnék nélkülük ,egyiket se akarom elvesziteni
2014. dec. 29. 19:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Sz*r helyzet tök mindegy ,hogy mit csinálsz és ,hogy kevered a lapokat mindenképpen megfogsz bántani vele valakit. Max. annyit tudsz,hogy ne legyen olyan rossz,hogy hagyod mind a két csajt. Vagy a másik eset,hogy tényleg ott hagyod a b.nődet és összejössz a b.nőjével,ami amúgy már teljesen mindegy mert az ő barátságunk most sem és ezek után sem lesz tiszta :)
2014. dec. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!